Jesteśmy hurtownią z wieloletnim doświadczeniem. Działamy na rynku kosmetyczno-chemicznym od 1991 roku. Przez te wszystkie lata pracy uczyliśmy się praw rynku, szukania nowych rozwiązań, uelastyczniania oferty a także dobierania personelu po to aby naszym klientom zapewnić jak najlepszą obsługę.
KLIENCI
Firmy zaopatrujące się w naszej hurtowni mogą liczyć na korzystne terminy płatności, liczne promocje i upusty, a także na atrakcyjne i konkurencyjne ceny, o których informujemy w często ukazujących się gazetkach promocyjnych. Davi (2) Klientom staramy się zapewnić pełen serwis obsługi dlatego uruchomiliśmy system handlu internetowego. Posiadamy również własny transport, dzięki czemu zamówienia realizowane są w 24H a towar dostarczamy bezpośrednio do zamawiającego odbiorcy. Klientom zapewniamy również częste wizyty naszych przedstawicieli, którzy służą fachowym doradztwem a także informują o nowościach i aktualnych promocjach.
CELE
Głównym naszym celem jest doskonalenie współpracy z klientami oraz zapewnienie im jak najszerszego zakresu obsługi. Dążymy również do pozyskiwania nowych klientów a co za tym idzie zwiększania obszaru swojej działalności.
ASORTYMENT
Obecnie prowadzimy dystrybucję wielu firm chemiczno-kosmetycznych z 10-tysięcznym asortymentem.