Preparaty dezynfekcyjno - myjące

Preparaty dezynfekcyjno - myjące

ORO PŁYN CZYSZCZĄCO-DEZYNFEKUJĄCY (BIOBÓJ) 5L

Oro produkt Polska
ORO-005
Skutecznie dezynfekuje, czyści, usuwa przykre zapachy, wybiela tkaniny. Produkt przeznaczony do powszechnego użytku, do stosowania również w obszarach medycznych do dezynfekcji i mycia pomieszczeń, powierzchni zmywalnych, toalet, muszli klozetowych, studzienek spustowych,itp.
Płyny i pasty nabłyszczające PCV

VOIGT VC-410 DEZOPOL-MED 1l

Voigt
C-258
Płynny preparat dezynfekcyjno-myjący na bazie czwartorzędowych związków amoniowych o działaniu bakteriobójczym oraz grzybobójczym (w zakresie drożdżakobóczym).
Do mycia i nabłyszczania powierzchni

VOIGT VC-440 SMELPOL 1l Neutralizoator zapachu

Voigt
C-080
Antybakteryjny koncentrat SMELPOL VC 440.rozkłada szkodliwe związki siarkowodorowe, powstające w procesach gnilnychpowstrzymuje rozprzestrzenianie się insektówrozpuszcza tłuszcze, oleje, woski, białka, usuwa również farby drukarskieeliminuje nieprzyjemne zapachy (odory), pozostawiając cytrusowyzalecany do stosowania w kuchniach, rzeźniach, hotelach,...
Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Filtruj według

Producenci
więcej... mniej
Dostawcy
więcej... mniej
Filtruj

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.