Preparaty dezynfekcyjno - myjące

Preparaty dezynfekcyjno - myjące

SEPTOSURF PŁYN D/DEZYNFEK.5L PROFESIONAL

Clovin
CLO-026
Septosurf dezynfektant do powierzchni to skuteczny produkt przeznaczony dla profesjonalistów, Silnie penetruje czyszczone powierzchnie, nawilża je i zapewnia czystość na dłużej. SEPTOSURF HYGIENIC- płyn do higienicznego czyszczenia powierzchni 5 ltr * bez rozcieńczania * bez spłukiwania * dopuszczony do kontaktu z żywnością
Płyny i pasty nabłyszczające PCV

VOIGT VC-410 DEZOPOL-MED 1l

Voigt
C-258
Płynny preparat dezynfekcyjno-myjący na bazie czwartorzędowych związków amoniowych o działaniu bakteriobójczym oraz grzybobójczym (w zakresie drożdżakobóczym).
Do mycia i nabłyszczania powierzchni

VOIGT VC-420 DEZOPOL 1l

Voigt
C-900
Skoncentrowany preparat dezynfekcyjno-myjący na bazie czwartorzędowych związków amoniowych o działaniu bakteriobójczym i grzybobójczym, przeznaczony do mycia i dezynfekcji wodoodpornych powierzchni: podłóg ścian i sprzętów.
Do mycia i nabłyszczania powierzchni

VOIGT VC-440 SMELPOL 1l Neutralizoator zapachu

Voigt
C-080
Antybakteryjny koncentrat SMELPOL VC 440.rozkłada szkodliwe związki siarkowodorowe, powstające w procesach gnilnychpowstrzymuje rozprzestrzenianie się insektówrozpuszcza tłuszcze, oleje, woski, białka, usuwa również farby drukarskieeliminuje nieprzyjemne zapachy (odory), pozostawiając cytrusowyzalecany do stosowania w kuchniach, rzeźniach, hotelach,...
Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Filtruj według

Producenci
więcej... mniej
Dostawcy
więcej... mniej
Filtruj

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.