Garnier Men Mineral Pure Active...

Garnier Men Mineral Pure Active Antyperspirant 150 ml

D-138
3600542017282
Ilość w opakowaniu
6 szt
Jest łagodny dla skóry, nie podrażnia jej i nie wysusza, dlatego właśnie stanowi doskonałą opcję na każdy dzień.

Opis

Informacje z opakowania i dane o zawartości produktu :

Garnier Men Mineral Pure Active Antyperspirant 150 ml

Antyperspirant 48h z naturalnymi antybakteryjnymi olejkiem z drzewa herbacianego aby wyeliminować nieprzyjemny zapach powodowany przez bakterie**, 48h ochrony antyperspiracyjnej*. Wzbogacony o Mineralite - ultraabsorbujący minerał. Pozwala skórze oddychać. Testowany dermatologicznie.

*Test instrumentalny
**Test sensoryczny

Sposób użycia: Mono wstrząśnij. Rozpyl z odległości 15 cm na skórę pod pachami. W przypadku zatkania się atomizera, odwróć i przepłukać gorącą wodą.

Isobutane,Aluminum Chlorohydrate,Isododecane,Cocos Nuciferra Oil / Coconut Oil,Parfum / Fragrance,Isopropyl Palmitate,Tocopherol,Eugeniol,Dimethiconone,Dimethiconol,Limonene,Panthenol,Linalool,Propylene Carbonate,Alpha-Isomethyl Ionone,Leptospermum Petersonii Oil,Geraniol,Perlite,Disteardimonium Hectorite,Citral,Coumarin

Przechowywać w temperaturze otoczenia

UWAGA AEROZOL SKRAJNIE ŁATWOPALNY. Pojemnik pod ciśnieniem: ryzyko rozerwania po wystawieniu pojemnika na działanie wysokiej temperatury. Trzymać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, nieosłoniętego płomienia oraz innych źródeł zapłonu. Nie palić tytoniu. Nie rozpylać na nieosłonięty płomień ani na inne źródła zapłonu. Nie dziurawić ani nie spalać pojemnika nawet po zużyciu. Chronić przed słońcem. Chronić przed temperaturą powyżej 50°C. Chronić przed dziećmi. Nie rozpylać w kierunku oczu lub na podrażnioną skórę. Nie wdychać. Nie stosować do innych celów niż te, do których produkt jest przeznaczony. Nie stosować w dusznym pomieszczeniu.

8 innych produktów w tej samej kategorii:

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.