• Nowy
ORO Pochłaniacz wilgoci ZAPACHOWY...

ORO Pochłaniacz wilgoci ZAPACHOWY wkład, 2x450 g

ORO-008
7350009530033
Wkład uzupełniający do pochłaniacza wilgoci. Pochłaniacz wilgoci zapewnia optymalny poziom wilgotności, miłą i zdrową atmosferę, w domu, biurze, magazynie, na campingu utrzymując odpowiedni poziom nawilżenia.

Opis

ORO zapachowy wkład do pochłaniacza wilgoci 450 g

ZAPOBIEGA- rozwojowi chorób, m.in. alergii, stanów zapalnych dróg oddechowych itp.- erozji murów, niszczeniu tapet, ścian- powstawaniu plam wilgoci i zapachu stęchlizny- butwieniu drewna, wypaczaniu okien i drzwi Wysoka jakość chemicznego absorbentu zapewnia kilkumiesięczne użytkowanie pozostawiając przyjemny zapach.

Zawartość opakowania: wkład uzupełniający 1×450g.

Pochłaniacz składa się z worka higroskopijnych kryształów umieszczonego w misce zbierającej wodę.

Zawiera: chlorek wapnia powyżej 70%

Działanie rozpoczyna się natychmiast po usunięciu zewnętrznej folii i umieszczeniu worka w misce zbierającej (prosimy zobaczyć rysunki). Kryształy pochłaniają nadmiar wilgoci do optymalnego poziomu 50%. Gdy kryształy zużyją się, zebraną wodę można po prostu wylać do WC, a worek wyrzucić do zwykłych odpadów gospodarczych. Aby pochłaniacz znów działał wystarczy uzupełnić miskę zbierającą oryginalnym wkładem. Jeden wkład wystarcza na około 3 miesiące dla pomieszczenia o kubaturze 35 m3 w zależności od temperatury i wilgotności.Pochłaniacz do którego dedykowany jest wkład uzupełniający działa bez podłączania do prądu.

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Oceń Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.