• Nowy
AROX Preparat owadobójczy do...

AROX Preparat owadobójczy do śmietników PLUS, 500 ML

855
5902341008552
Gotowy do użycia produkt owadobójczy w płynie. Przeznaczony do zwalczania much i ich larw – do spryskiwania worków i pojemników na śmieci w domu i na zewnątrz.

Opis

Preparat do śmietników PLUS – to gotowy do użycia produkt owadobójczy w płynie. Przeznaczony do zwalczania much i ich larw – do spryskiwania worków i pojemników na śmieci w domu i na zewnątrz. Produkt działa poprzez bezpośredni kontakt oraz drogę pokarmową. Działanie zaczyna się w kilka minut po zastosowaniu. Efekt bójczy uzyskuje się do 1 h od zastosowania. Produkt zabezpiecza pojemniki na śmieci do 3 miesięcy w zależności od warunków użytkowania. Neutralizuje nieprzyjemne zapachy, pozostawiając w otoczeniu przyjemny zapach lawendy.Sposób stosowaniaOpryskać preparatem opróżniony pojemnik i/lub worki z zewnątrz i od środka. Każdorazowo po wrzuceniu nowych odpadów należy rozpylać płyn, naciskając dyszę atomizera 8-10 razy (50 ml/m²). W przypadku pojemników znajdujących się na zewnątrz, w razie niesprzyjających warunków atmosferycznych jak np. opady deszczu, czynność powtórzyć. W razie konieczności przerwania działania produktu, powierzchnie należy czyścić za pomocą klasycznych detergentów. Pozostałości produktu i opakowanie traktować jako odpady komunalne.

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Oceń Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.