Eveline Pro Expert Matt podkład do twarzy...

Eveline Pro Expert Matt podkład do twarzy matująco-kryjący nr 400 Warm Beige 30ml

Ilość w opakowaniu
24 szt
Opracowany wspólnie z wizażystami innowacyjny fluid wygładzająco-matujący to nowy standard podkładu do twarzy marki EVELINE. PODKŁAD MATT PRO EXPERT, dzięki swojej lekkiej i płynnej konsystencji, niezwykle gładko się aplikuje. Ma działanie matujące, poprawia wygląd skóry tłustej i mieszanej. Maskuje wszelkie niedoskonałości. Anti-Shine System absorbuje nadmiar sebum , pozostawiając twarz matową, gładką i nawilżoną, o jednolitym kolorycie. Lekka konsystencja, wzbogacona o witaminę E, pozwala uzyskać naturalny i świeży wygląd. Jest niewidoczna na skórze, pozostawia oczekiwane, matowe wykończe...
 
Opracowany wspólnie z wizażystami innowacyjny fluid wygładzająco-matujący to nowy standard podkładu do twarzy marki EVELINE.

PODKŁAD MATT PRO EXPERT, dzięki swojej lekkiej i płynnej konsystencji, niezwykle gładko się aplikuje. Ma działanie matujące, poprawia wygląd skóry tłustej i mieszanej. Maskuje wszelkie niedoskonałości. Anti-Shine System absorbuje nadmiar sebum , pozostawiając twarz matową, gładką i nawilżoną, o jednolitym kolorycie.

Lekka konsystencja, wzbogacona o witaminę E, pozwala uzyskać naturalny i świeży wygląd. Jest niewidoczna na skórze, pozostawia oczekiwane, matowe wykończenie.

Nowa formuła, zawierająca czynniki matujące, gwarantuje kontrolę nad błyszczeniem się skóry aż przez 16h.

REZULTAT: skóra perfekcyjnie zmatowiona o wyrównanym kolorycie.

STOPIEŃ KRYCIA: średni.
Ilość w opakowaniu
24 szt
EV-830

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.