Eveline X-Treme Noir Black konturówka do powiek...

Eveline X-Treme Noir Black konturówka do powiek 1szt.

Ilość w opakowaniu
3 szt
Eyeliner czarny cienki pędzelek mocna pigmentacja łatwa aplikacja nie kruszy się Eveline X-Treme Noir Eyeliner Black to wyjątkowy produkt, przeznaczony do wykonywania precyzyjnego makijażu. Specjalnie zaprojektowana, idealnie cienka końcówka produktu, pozwala na precyzyjne rysowanie kreski na powiece o dowolnej grubości i kształcie. Nadaje oczom wyrazistości, dzięki głębokie czerni uzyskanej przez wysoką zawartość pigmentów. Trwałe, wygodne opakowanie oraz przyjemna konsystencja powoduje, że aplikacja produktu stanowi jedynie przyjemność. Eyeliner nie rozmazuje się, nie kruszy....
 
Eyeliner czarny

cienki pędzelek
mocna pigmentacja
łatwa aplikacja
nie kruszy się
Eveline X-Treme Noir Eyeliner Black to wyjątkowy produkt, przeznaczony do wykonywania precyzyjnego makijażu.

Specjalnie zaprojektowana, idealnie cienka końcówka produktu, pozwala na precyzyjne rysowanie kreski na powiece o dowolnej grubości i kształcie. Nadaje oczom wyrazistości, dzięki głębokie czerni uzyskanej przez wysoką zawartość pigmentów. Trwałe, wygodne opakowanie oraz przyjemna konsystencja powoduje, że aplikacja produktu stanowi jedynie przyjemność.

Eyeliner nie rozmazuje się, nie kruszy.
Ilość w opakowaniu
3 szt
EV-748

8 innych produktów w tej samej kategorii:

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.