EVELINE BIOHYALURON 4D Krem na dzień...

EVELINE BIOHYALURON 4D Krem na dzień i na noc 60+ INTENSYWNIE LIFTINGUJĄCY, 50 ml

K-378
5907609339959
Ilość w opakowaniu
15 szt
INTENSYWNIE LIFTINGUJĄCY KREM-KONCENTRAT NA DZIEŃ I NA NOC 60+ SPF 8 do każdego typu cery, również wrażliwej Redukcja zmarszczek utrwalonych Odmłodzenie rysów twarzy + Nawilżenie 48h

Opis

INTENSYWNIE LIFTINGUJĄCY KREM-KONCENTRAT NA DZIEŃ I NA NOC 60+ SPF 8

 Naukowcy laboratorium Eveline Cosmetics zainspirowani technikami wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym w dermatologii estetycznej oraz innowacyjnym wykorzystaniem komórek macierzystych w medycynie stworzyli nową generację kosmetyków przeciwzmarszczkowych.

Intensywnie liftingujący krem-koncentrat na dzień i na noc 60+ to unikalna formuła zapobiegająca postępującym procesom starzenia się skóry. Zapewnia spektakularną poprawę sprężystości, perfekcyjnie modeluje kontur twarzy, przywracając młodzieńcze rysy. Doskonale nawilża i rewitalizuje.

Do każdego typu cery, również wrażliwej

Redukcja zmarszczek utrwalonych

Odmłodzenie rysów twarzy + Nawilżenie 48h

SUPER EFEKT 4D – odmłodzenie w czasie
Nowy wymiar w walce ze zmarszczkami

Spektakularna redukcja długości, szerokości i głębokości wszystkich typów zmarszczek:

• odwracalnych

• utrwalonych

• embrionicznych

• 48h super efekt w czasie

ZAAWANSOWANE SKŁADNIKI NAJNOWSZEJ GENERACJI:
biokwas hialuronowy, roślinne komórki macierzyste, ametyst, biocalcium, kompleks witamin A, E, F, biomasło shea, wyciąg z zielonej herbaty, algi laminaria.


bioKWAS HIALURONOWY
Naturalna molekuła, pochłaniająca największą ze wszystkich cząsteczek ilość wody (wynoszącą 300-krotność swojej masy). Zatrzymuje wodę w najgłębszych warstwach naskórka oraz hamuje jej parowanie z powierzchni skóry. Potrójna dawka kwasu hialuronowego w wyjątkowym połączeniu 3 rozmiarów cząsteczek zapewnia:
• błyskawiczne wypełnienie zmarszczek mimicznych • redukcję zmarszczek utrwalonych • idealną gładkość

ROŚLINNE KOMÓRKI MACIERZYSTE
Naturalnie pozyskiwane z odmiany jabłoni szwajcarskiej. Szeroko stosowane w kosmetologii w celu poprawy witalności i żywotności komórek macierzystych skóry. Pobudzają naturalne procesy regeneracji, dostarczają niezbędnej energii. Poprawiają biostrukturę skóry.

KOMPLEKS MINERALNY Z AMETYSTEM

Ma wspaniałe właściwości regenerujące, pomaga zachować młody i promienny wygląd skóry. Zawiera dwutlenek krzemu, który zwiększa nawilżenie skóry i chroni przed wolnymi rodnikami. Odpowiada za sprężystość i elastyczność naskórka i skóry właściwej.

bioCALCIUM

Z wiekiem zmniejsza się zawartość wapnia w skórze – pogarsza się jej napięcie i elastyczność, pojawiają się zmarszczki. Przenikające w głąb skóry cząsteczki calcium doskonale zwalczają kruchość, odnawiają naskórek, ułatwiają komunikację międzykomórkową, przywracając skórze gęstość i gładkość. Skóra staje się zwarta, trwale napięta, a rysy twarzy są wyraźniejsze.

NIEZWYKŁY EFEKT ODMŁADZAJĄCY:
Potwierdzona skuteczność działania* po 30 dniach
Maksymalne nawilżenie 80%
Wyraźna redukcja głębokich zmarszczek 45%
Poprawa napięcia skóry 75%
Błyskawiczny efekt liftingu 100%
Wymodelowany owal twarzy 100%

*Test in vivo przeprowadzony na docelowej grupie kobiet, pod kontrolą lekarza dermatologa.

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.