BYPHASSE FAMILY Maska do włosów z masłem shea, 250 ml

BYPHASSE FAMILY Maska do włosów z masłem shea, 250 ml

8436097092567
8436097092567
Ilość w opakowaniu
24 szt
Wygładzająca kremowa maska do włosów suchych i zniszczonych z masłem shea. Używane od wieków przez Afrykanki ekstrakt z drzewa karite, czyli masło shea, głęboko odżywia i wzmacnia cebulki włosów oraz wspomaga ich odbudowę.

Opis

Wygładzająca kremowa maska do włosów suchych i zniszczonych z masłem shea. Używane od wieków przez Afrykanki ekstrakt z drzewa karite, czyli masło shea, głęboko odżywia i wzmacnia cebulki włosów oraz wspomaga ich odbudowę. Nawilżająca maska do włosów na bazie masła shea posiada niezwykłe właściwości regenerujące. Poprawia strukturę i wygląd włosów, stymuluje ich wzrost i eliminuje łamliwość. Masło shea charakteryzuje się wysoką zawartością kwasów tłuszczowych oraz znaczną ilością frakcji niezmydlających się, co stanowi o wysokiej wartości masła shea jako czynnika nawilżającego i podtrzymujacego elastyczność włosów. Regeneruje włókno włosa, odbudowuje ich strukturę od cebulek po same końce i wygładza ich powierzchnie, nadając im niezwykły połysk. Regularne stosowanie maski zapewni uczucie odżywienia włosów, ułatwi rozczesywanie, a także zredukuje puszenie.

8 innych produktów w tej samej kategorii:

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.