DUAL POWER ECO Odkamieniacz do...

DUAL POWER ECO Odkamieniacz do ekspresów do kawy 300ml

DUA-085
8054633836620
Ilość w opakowaniu
12 szt
Uniwersalny odkamieniacz marki Dual Power usuwa nawet najbardziej uporczywy osad z kamienia. Idealny do czyszczenia ekspresów do kawy.

Opis

p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%;Uniwersalny odkamieniacz do ekspresów do kawy. Wysokiej jakości formuła profesjonalnej jakości, zapewnia skuteczne czyszczenie ekspresu do kawy, szybko eliminując osad z kamienia, który może powodować zatykanie i nieprawidłowe działanie urządzenia. Zawiera naturalne składniki, które nie zmieniają oryginalnego smaku kawy i napojów. Sposób użycia:Wlać dawkę produktu do pustego zbiornika i napełnić woda. Pozwól, aby produkt zadziałał i wyczyść maszynę zgodnie z instrukcjami producenta. W przypadku utrzymującej się niedrożności powtórz proces. Opłucz zbiornik bieżącą wodą i obieg urządzenia, uwalniając około 2 litry wody. 1 Pranie = 75 ml produktu = 1 DAWKA.

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.