LA CASA DE LOS AROMAS Olejek...

LA CASA DE LOS AROMAS Olejek zapachowy OWOCE LEŚNE, 18 ml

F-800
8428390034429
Ilość w opakowaniu
6 szt
Aromatyczny zapach do nawilżacza wprowadzi niepowtarzalny nastrój w Twoim domu. Olejki zastosowane w Aroma Diffuser oczyszczają i aromatyzują przestrzenie, tworząc przyjemną atmosferę. Hiszpańska firma La Casa de los Aromas z myślą o osobach, które na co dzień lubią otaczać się pięknymi zapachami, stworzyła wiele pięknych zapachów zamkniętych w saszetkach, olejkach i świecach.

Opis

Olejki eteryczne są to kompozycje wielu składników z czego większość jest pochodzenia syntetycznego z dodatkiem środków pogłębiających zapach. Zadaniem ich jest ożywianie, inspirowanie, pobudzanie zmysłów, poprawianie samopoczucia i zwiększanie pozytywnych doznań otaczając się z dobranym do własnych potrzeb przyjemnym zapachem.

Olejki zapachowe służą głównie do aromatyzacji pomieszczenia poprzez nawilżacze. Poprzez rozpylanie przyjemnych aromatów umilą przebywanie we wnętrzach i każdym otoczeniu. 

Nadają aromat powierzchni do 30 m2 przez 5-6 godzin w sposób ciągły, a do perfumowania wybranym aromatem wystarczy od 3 do 5 kropli w zależności od pożądanej intensywności zapachu i wielkości pomieszczenia.

Aromat owoców leśnych to mieszanka truskawek, jeżyn i malin. Musujące i radosne.

Nuta głowy: malina, zielony liść

Nuty ciała: żurawina, słodkie

Nuty bazy: truskawka, kwiat.

Zawiera m.in.: Ponad 30% alkoholi alifatycznych; 15% 30% aromatu zapachowego.

Sposób użycia: Dodaj 10 kropli rozpuszczalnego w wodzie olejku o zapachu owoców leśnych do każdego uzupełnienia czystej wody Aroma Dyfuzora.

Butelka o pojemności 18 ml rozpuszczalnego w wodzie olejku o zapachu owoców leśnych, z kroplomierzem.

8 innych produktów w tej samej kategorii:

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.