Joanna Naturia body Żel do higieny...

Joanna Naturia body Żel do higieny intymnej ekstrakt z kory dębu 300 ml

JO-022
5901018014681
Ilość w opakowaniu
8 szt
Żel do higieny intymnej z serii Naturia body został opracowany z myślą o codziennej pielęgnacji stref intymnych. Formuła żelu została wzbogacona o wyciąg z kory dębu oraz kwas mlekowy. Kora dębu wykazuje działanie przeciwbakteryjne, wspomaga leczenie stanów zapalnych skóry i błon śluzowych, a kwas mlekowy utrzymuje właściwy odczyn pH i zmniejsza ryzyko wystąpienia infekcji.odświeżający,0% parabenów,testowany pod nadzorem lekarzy ginekologów…

Opis

Żel do higieny intymnej z serii Naturia body został opracowany z myślą o codziennej pielęgnacji stref intymnych. Formuła żelu została wzbogacona o wyciąg z kory dębu oraz kwas mlekowy. Kora dębu wykazuje działanie przeciwbakteryjne, wspomaga leczenie stanów zapalnych skóry i błon śluzowych, a kwas mlekowy utrzymuje właściwy odczyn pH i zmniejsza ryzyko wystąpienia infekcji.

odświeżający
0% parabenów
testowany pod nadzorem lekarzy ginekologów

Sposób użycia: Niewielką ilość żelu nanieś na dłoń, rozprowadź na skórze, a następnie spłucz ciepłą wodą.

8 innych produktów w tej samej kategorii:

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.