Joanna Naturia body Żel do higieny...

Joanna Naturia body Żel do higieny intymnej ekstrakt z babki lancetowatej 300 ml

JO-023
5901018014698
Ilość w opakowaniu
8 szt
Żel do higieny intymnej z serii Naturia body został opracowany z myślą o codziennej pielęgnacji stref intymnych. Formuła żelu została wzbogacona o wyciąg z babki lancetowatej oraz kwas mlekowy. Babka lancetowata wykazuje działanie przeciwzapalne, łagodząco i ochronnie wpływa na błony śluzowe oraz skórę, a kwas mlekowy utrzymuje właściwy odczyn pH i zmniejsza ryzyko wystąpienia infekcji.ochronny,0% parabenów,testowany pod nadzorem lekarzy ginekologów…

Opis

Żel do higieny intymnej z serii Naturia body został opracowany z myślą o codziennej pielęgnacji stref intymnych. Formuła żelu została wzbogacona o wyciąg z babki lancetowatej oraz kwas mlekowy. Babka lancetowata wykazuje działanie przeciwzapalne, łagodząco i ochronnie wpływa na błony śluzowe oraz skórę, a kwas mlekowy utrzymuje właściwy odczyn pH i zmniejsza ryzyko wystąpienia infekcji.

ochronny
0% parabenów
testowany pod nadzorem lekarzy ginekologów

Sposób użycia: Niewielką ilość żelu nanieś na dłoń, rozprowadź na skórze, a następnie spłucz ciepłą wodą.

8 innych produktów w tej samej kategorii:

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.