Tytan Płyn do mycia kuchni 500 g

Tytan Płyn do mycia kuchni 500 g

C-364
5900657275101
Ilość w opakowaniu
12 szt

Opis

Płyn przeznaczony jest do mycia zabrudzeń powstałych w kuchni. Skutecznie zmywa brud, tłuszcze i powstałe osady z tłuszczy na kuchenkach, kuchenkach mikrofalowych, okapach, blatach, szafkach, zlewozmywakach, płytkach oraz innych powierzchniach.

do zatłuszczonych powierzchni
pozostawia delikatny połysk

Sposób użycia: Wybrać odpowiedni sposób pracy rozpylacza przez obrócenie główki. Na zanieczyszczoną powierzchnię nanieść cienką warstwę płynu i po chwili wytrzeć chłonną mokrą ściereczką. Następnie wytrzeć do sucha. W przypadku silnych zabrudzeń czynność należy powtórzyć. Na powierzchniach akrylowych, lakierowanych lub budzących podejrzenia, co do możliwości uszkodzenia przez płyn, przeprowadzić próbę w niewidocznym miejscu.

Chronić przed dziećmi. Karta charakterystyki dostępna na żądanie.

Zawiera: mniej niż 5% - anionowych środków powierzchniowo czynnych, amfoterycznych środków powierzchniowo czynnych, niejonowych środków powierzchniowo czynnych, EDTA i jego soli, kompozycji zapachowych (limonene), benzisothiazolinone, methylisothiazolinone

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Oceń Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.