SEPTOSURF PŁYN D/DEZYNFEK.5L PROFESIONAL

SEPTOSURF PŁYN D/DEZYNFEK.5L PROFESIONAL

CLO-026
5900308779019

Opis

Septosurf dezynfektant do powierzchni to skuteczny produkt przeznaczony dla profesjonalistów, Silnie penetruje czyszczone powierzchnie, nawilża je i zapewnia czystość na dłużej. Jak wygodnie wyczyścić wszystkie powierzchnie?Dezynfektant do powierzchni Septosurf to produkt wyjątkowo wygodny w użyciu. Dzięki dużym zdolnościom penetracji bez trudu wnika w najdrobniejsze szczeliny. Już 5 ml produktu rozpuszczone w 1 litrze wody działa grzybobójczo i antybakteryjnie, dezynfekując czyszczone powierzchnie na dłużej. Utrzymanie powierzchni w idealnej czystości jest bardzo ważne zarówno w dużych, jak i mniejszych przedsiębiorstwach, gdzie zabrudzenia, tłuste plamy i kurz zbierają się niezwykle łatwo. Aby zwiększyć wygodę użytkowania i szybciej wykonać efektywne sprzątanie, właściciele firm często sięgają po uniwersalne produkty, które pozwolą wygodnie wyczyścić wszystkie powierzchnie.Skuteczny i wydajny środek czyszczącySeptosurf dezynfektant do powierzchni to produkt wysokiej jakości przeznaczony dla profesjonalistów. Jego skoncentrowana formuła sprawia, że nawet niewielka ilość preparatu rozcieńczona w wodzie pozwala skutecznie usunąć grzyby i bakterie z czyszczonych powierzchni. Silne działanie penetrujące sprawia, że środek dociera we wszystkie zakamarki, podnosząc efektywność sprzątania i przedłużając efekt dezynfekcji.Bezpieczny dla czyszczonych powierzchniDezynfektant Septosurf jest bezpieczny w użytkowaniu, ponieważ mimo skoncentrowanej formuły przy prawidłowym użytkowaniu nie niszczy czyszczonych powierzchni. Dodatek środków nawilżających sprawia, że produkt ma działanie pielęgnujące i ochronne. Jego uniwersalna formuła nadaje się do dezynfekcji wszystkich rodzajów powierzchni. Z tego powodu jest szczególnie polecany właścicielom małych i dużych przedsiębiorstw, w których jeden uniwersalny i skuteczny produkt zdecydowanie zwiększa wygodę użytkowania. Dzięki skoncentrowanej formule i wyjątkowej wydajności starcza na zdecydowanie dłużej. To środek wysokiej klasy, polecany profesjonalistom.Septosurf dezynfektant do powierzchni — właściwości:
  • zapewnia długotrwały efekt dezynfekcji,
  • bezpieczny dla czyszczonych powierzchni,
  • duże zdolności penetrujące,
  • działanie nawilżające,
  • skoncentrowana, wydajna formuła,
  • polecany profesjonalistom,
  • do wszystkich rodzajów powierzchni.
 Sposób użycia:Dezynfektantu do powierzchni Septosurf używaj w temperaturze 20°C. Do czyszczenia silnie zabrudzonych powierzchni stosuj roztwór produktu z wodą w stosunku 1:100 . Do lekkich zabrudzeń stosuj roztwór w stosunku 1:200. 0,25 l roztworu pozwoli umyć ok. 1m2  powierzchni. Czas dezynfekcji to ok. 15 minut. Po dezynfekcji powierzchni, które mają kontakt z żywnością, produkt spłucz czystą wodą.

8 innych produktów w tej samej kategorii:

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.