• Nowy
PERSIL Proszek do prania KOLOR, 4,55 kg

PERSIL Proszek do prania KOLOR, 4,55 kg

HEN-045
9000101510775
PERSIL Proszek do prania ze zintegrowaną technologią Deep Clean Plus gwarantującą skuteczność działania, wnikając głęboko we włókna w celu perfekcyjnego usuwania plam, podczas gdy Active Fresh Effect sprawia, że ubrania pachną jak świeżo wyprane nawet po długim czasie. Wszystko to przy jednoczesnej ochronie włókien i zachowaniu olśniewającego blasku Twoich ubrań. Proszek do prania Persil jest skuteczny w niskich temperaturach, nawet od 20°C.

Opis

PERSIL Proszek do prania KOLORProszek do prania Persil do koloru, z Technologią Deep Clean Plus oraz Active Fresh Effect - dla skutecznego usuwania plam, nawet przy praniu w niskich temperaturach.Ponadto, jest dobry nie tylko dla Twoich ubrań, ale również dla planety: produkt jest dostępny w opakowaniu nadającym się do recyklingu - dla czystszego świata.Proszek do prania Persil zapewnia następujące korzyści:- Głęboka czystość: Persil z Technologią Deep Clean Plus wnika głęboko we włókna, aby usunąć nawet najbardziej uporczywe plamy.- Wysoka skuteczność działania, nawet w niskich temperaturach.- Długotrwała świeżość: dzięki Active Fresh Effect pranie zachowuje trwałą świeżość, która sprawia, że ubrania pachną jak świeżo wyprane, nawet po długim czasie.- Blask kolorów: wysokiej jakości formuła proszku do prania Persil zapewnia czystość ubrań, jednocześnie zachowując blask i promienny wygląd kolorów, nawet po wielokrotnym praniu.- Opakowanie nadające się do recyklingu: proszek do prania Persil posiada opakowanie nadające się do recyklingu. Po zużyciu proszku, opakowanie należy poddać recyklingowi.Składniki: 5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne,<5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, fosfoniany, polikarboksylany, mydło, zeolity, enzymy, kompozycja zapachowa

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Oceń Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.