SIDOLUX Crystal płyn do szyb fruit...

SIDOLUX Crystal płyn do szyb fruit vinegar 500ml

C-711
5902986200489
Ilość w opakowaniu
10 szt
Przyjemna, egzotyczna i lekko cytrusowa nuta zapachowa jest znakiem rozpoznawczym tego płynu. Wzbogacona o ocet owocowy receptura produktu powoduje że płyn świetnie czyści szyby bez pozostawiania smug. Szyby są czystsze nawet do dwóch razy dłużej niż po zastosowaniu podobnych preparatów do szyb. Cechy produktu: - doskonale myje i czyści, - nie pozostawia smug, - wzbogacona o ocet owocowy receptura, - łatwo się aplikuje, - utrudnia osadzanie się brudu. Sposób użytkowania: Nanieś środek na powierzchnię, a następnie za pomocą szmatki lub papierowych ręczników wytrzyj całą szybę do sucha....

Opis

Przyjemna, egzotyczna i lekko cytrusowa nuta zapachowa jest znakiem rozpoznawczym tego płynu. Wzbogacona o ocet owocowy receptura produktu powoduje że płyn świetnie czyści szyby bez pozostawiania smug. Szyby są czystsze nawet do dwóch razy dłużej niż po zastosowaniu podobnych preparatów do szyb.
Cechy produktu:
- doskonale myje i czyści,
- nie pozostawia smug,
- wzbogacona o ocet owocowy receptura,
- łatwo się aplikuje,
- utrudnia osadzanie się brudu.
Sposób użytkowania:
Nanieś środek na powierzchnię, a następnie za pomocą szmatki lub papierowych ręczników wytrzyj całą szybę do sucha.

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Oceń Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.