SIDOLUX Crystal płyn do szyb antypara...

SIDOLUX Crystal płyn do szyb antypara 500ml

C-994
5902986223266
Ilość w opakowaniu
10 szt
To najnowszy środek z grupy preparatów do szyb. Został stworzony z myślą o myciu luster. Nie tylko świetnie je czyści, ale zabezpiecza także przed przez zaparowaniem i osadzaniem się brudu. Starannie dobrana formuła zapobiega osadzaniu się pary na czyszczonych powierzchniach szklanych. Dodatek alkoholu i staranny dobór składników gwarantuje brak smug i zacieków, ogranicza przyleganie kurzu i brudu, pozostawiając przyjemny zapach. Właściwości produktu: doskonale myje i czyści, nie pozostawia smug, łatwo się aplikuje, posiada technologię Nano Code, pozostawia piękny i długotrwały zapach, utrudn...

Opis

To najnowszy środek z grupy preparatów do szyb. Został stworzony z myślą o myciu luster. Nie tylko świetnie je czyści, ale zabezpiecza także przed przez zaparowaniem i osadzaniem się brudu. Starannie dobrana formuła zapobiega osadzaniu się pary na czyszczonych powierzchniach szklanych. Dodatek alkoholu i staranny dobór składników gwarantuje brak smug i zacieków, ogranicza przyleganie kurzu i brudu, pozostawiając przyjemny zapach.
Właściwości produktu:
doskonale myje i czyści,
nie pozostawia smug,
łatwo się aplikuje,
posiada technologię Nano Code,
pozostawia piękny i długotrwały zapach,
utrudnia osadzanie się brudu.
Sposób zastosowania:
Rozpyl środek na powierzchni, a następnie za pomocą papierowych ręczników lub szmatki wytrzyj całą powierzchnię do sucha.

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Oceń Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.