Fa Fresh & Dry Green Tea Scent...

Fa Fresh & Dry Green Tea Scent Antyperspirant 150 ml

D-054
9000100936125
Ilość w opakowaniu
6 szt

Opis

Informacje z opakowania i dane o zawartości produktu :

Fa Fresh & Dry Green Tea Scent Antyperspirant 150 ml

Antyperspirant Fa Fresh & Dry o zapachu zielonej herbaty oraz z technologią Non-Stop Fresh zapewnia 48h, długotrwałą ochronę przed potem i przykrym zapachem. Posiada delikatny i precyzyjny system aplikacji. Bez śladów na ubraniach.

Dobrze wstrząśnij przed użyciem. Trzymając pojemnik pionowo, rozpylaj z odległości 15 cm od skóry.

Butane,Propane,Aqua,Aluminum Chlorohydrate,Propylene Glycol,Cyclomethicone,Isobutane,Isopropyl Myristate,Dimethicone,Parfum,PEG/PPG-18/18 Dimethicone,Phenoxyethanol,Linalool,Limonene,Geraniol,Hydroxycitronellal

Przechowywać w temperaturze otoczenia

Niebezpieczeństwo. Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Palenie wzbronione. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Chronić przed dziećmi. Przed użyciem przeczytać etykietę. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Rozpylać krótkimi serami. Chronić oczy. Nie stosować na podrażnioną skórę.

SKRAJNIE ŁATWOPALNY AEROZOL.

150 ml

Aerozol

Henkel Polska Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 41
02-627 Warszawa
schwarzkopf.pl@henkel.com
www.fa.com

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.