DUAL POWER ECO Płyn do szyb i luster GREENLIFE,...

DUAL POWER ECO Płyn do szyb i luster GREENLIFE, 750 ml

Pojemność
750 ml
Ilość w opakowaniu
6 szt
Uniwersalny środek do czyszczenia szyb, luster i elementów chromowanych. Nadaje powierzchniom połysk i pachnie czystością bez pozostawiania smug. Jego formuła, oparta na wykorzystaniu surfaktantów pochodzenia naturalnego, została zaprojektowana tak, aby zapewnić wysoką wydajność. Zalecana dawka pozwala zaoszczędzić i zminimalizować wpływ na środowisko.
 

DUAL POWER ECO Płyn do szyb i luster GREENLIFE, 750 ml

Produkt bazuje na naturalnych składnikach pochodzenia roślinnego. Dzięki temu jest biodegradowalny i przyjazny środowisku,

Charakterystyka

Posiada Certyfikat ECOLABEL

Hipoalergiczny

Ulegające biodegradacji

Z surowcami pochodzenia roślinnego

Do czyszczenia szkła, luster i elementów chromowanych

Nie pozostawia smug

Na naturalnych składnikach roślinnych

Wyprodukowane we Włoszech

Dlaczego produkty ECO:

- by chronić środowisko dla siebie i przyszłych pokoleń

- by korzystać z czystych jezior i mórz

- by wspomagac a nie zabijać "dobre bakterie" w ich ciężkiej pracy, która zaczyna się wraz ze spłukaniem wody w Twoim domu

Ulegają biodegradacji - nie zabijają aktywnych bakterii w oczyszczalniach ścieków 

Co oznacza certyfikat Ecolabel?

EU Ecolabel to oficjalne, europejskie wyróżnienie, przyznawane wyrobom/usługom przyjaznym dla środowiska, spełniającym wysokie standardy jakościowe i zdrowotne. Podstawą przyznania oznakowania Ecolabel jest spełnienie wymagań opisanych w decyzjach Komisji Europejskiej dla poszczególnych grup wyrobów/usług.

Ekologiczne oznakowanie przyznawane przez Komisję Europejską. Ecolabel koncentruje się przede wszystkim na procesie przetwarzania surowców i produkcji towaru pod kątem minimalizacji negatywnego wpływu na środowisko.

Składniki: <5%: niejonowe środki powierzchniowo czynne. Inne składniki: Konserwanty (N-(3-aminopropyl)-N-dodecylopropan-1,3-diamina, Benzisothiazolinone)


Pojemność
750 ml
Ilość w opakowaniu
6 szt
DUA-004

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.