BROS Venit preparat do malowania na muchy 400ml

BROS Venit preparat do malowania na muchy 400ml

Ilość w opakowaniu
6 szt
Preparat w postaci gotowego do użycia płynu, skutecznie zwalcza muchy domowe i zwierzęce w pomieszczeniachmieszkalnych i inwentarskich (chlewnie, obory, stajnie, kurniki i inne). Zawiera atraktant, dzięki czemu skutecznie wabi muchy do pomalowanych powierzchni. Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu
 
Preparat w postaci gotowego do użycia płynu, skutecznie zwalcza muchy domowe i zwierzęce w pomieszczeniach mieszkalnych i inwentarskich (chlewnie, obory, stajnie, kurniki i inne). Zawiera atraktant, dzięki czemu skutecznie wabi muchy do pomalowanych powierzchni.Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.
Ilość w opakowaniu
6 szt
915

8 innych produktów w tej samej kategorii:

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.