LA CASA DE LOS AROMAS CITRONELLA...

LA CASA DE LOS AROMAS CITRONELLA Patyczki zapachowe o zapachu odstraszającym komary, 30 ml folia

LCA-009
8428390046385
Ilość w opakowaniu
12 szt
Mikado Citronella z naturalnych esencji Citronella, eliminuje nieprzyjemne zapachy , pozostawiają aromat geranium w pokoju i maskuje zapachy, które są atrakcyjne dla owadów latających jednocześnie je odstrasza.

Opis

Citronella ma wiele zalet i właściwości, wśród tych najczęściej wyróżnianych jest przyjemny cytrusowy zapach, który wydziela, pomagając odstraszać latające owady .

Ten cytrusowy zapach sprawia, że ​​cytronella jest powszechnie znana w Hiszpanii jako trawa cytrynowa . Unikalny zapach cytronelli maskuje inne zapachy, które są atrakcyjne dla owadów latających i pomaga trzymać je z daleka .

Rośliny Citronella (zwane również Citronella) należą do rodziny traw pochodzących z Indii i mogą osiągnąć wysokość 1,5 m. Jest to roślina o dużej zdolności przystosowania się do środowiska, nie wymaga pielęgnacji ani bardzo specjalnych warunków, wystarcza dostateczna ilość składników odżywczych z gleby i dobry drenaż, jest to bardzo ważne, ponieważ nie wytrzymuje nadmiernej wilgotnośc

Sposób użycia:

Wyjmij go z torebki i zdejmij nasadkę ochronną z mikado citronella.

Włóż patyczki do pojemnika, aby wchłonęły i uwolniły zapach w całym pomieszczeniu.

Umieść w przewiewnym miejscu, aby lepiej rozprowadzić aromat w całym pomieszczeniu.

Jeśli chcesz zwiększyć intensywność, możesz odwrócić patyczki. 

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Oceń Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.