LA CASA DE LOS AROMAS CITRONELLA...

LA CASA DE LOS AROMAS CITRONELLA Kadzidełko ogrodowe o zapachu odstraszającym komary, 4 szt

LCA-121
8428390046422
Kadzidło ogrodowe Cytronelli stanie się Twoim najlepszym sprzymierzeńcem na sezon wiosenno-letni, kiedy zaczną pojawiać się latające owady.

Opis

Kadzidło ogrodowe Citronella


Kadzidło Citronella z naturalną esencją Citronella pozostawia aromat citronelli i kryje zapachy, które są atrakcyjne dla owadów latających i skutecznie odstrasza owady. Ze względu na swoje rozmiary idealnie nadaje się do stosowania na zewnątrz, w ogrodach czy balkonach.

Środki ostrożności:Nie pozostawiaj palących się świec lub kadzideł bez nadzoru. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt. Trzymaj świece i kadzidełka z dala od materiałów łatwopalnych i unikaj ich dotykania, gdy są zapalone. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ikonach bezpieczeństwa. 

Sposób użycia:Zapal kadzidełko ogrodowe z citronelli na górnym końcu. Poczekaj, aż się zapali przez około 10 sekund i wyłącz płomień. Umieść kadzidełko cytronelowe w kadzidełku lub wbij je bezpośrednio w ziemię. Niech kadzidło całkowicie się wypali, aż się wypali. Zawsze używaj pod nadzorem osoby dorosłej i nie pozostawiaj palącego się kadzidła bez nadzoru.

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Oceń Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.