LA CASA DE LOS AROMAS CITRONELLA...

LA CASA DE LOS AROMAS CITRONELLA Patyczki zapachowe o zapachu odstraszającym komary, 100 ml

LCA-127
8428390040147
Odświeżacz powietrza Citronella Mikado ma długą, przetestowaną żywotność, przekraczającą 30 dni . Perfumy z dużą zawartością naturalnych olejków, pozwalają na dyfuzję jak najbardziej zbliżoną do naturalności i sprawiają, że ich ostateczny zapach jest przyjemniejszy.

Opis

Specjalny odświeżacz powietrza Mikado do wkładów cytronelowych o dużej mocy, który dzięki swojej formule umożliwia kontrolowaną dyfuzję aromatu cytronelli.Roślina Citronella (zwana również Citronella) pochodzi z rodziny traw, która pochodzi z Indii i może osiągnąć wysokość 1,5 metra. Citronella łatwo przystosowuje się do środowiska i nie wymaga zbytniej uwagi ani bardzo specjalnych warunków, wystarczy, że gleba ma wystarczającą ilość składników odżywczych i dobry drenaż, co jest bardzo ważne, ponieważ w ogóle nie wymaga nadmiernej wilgotności.Aromat cytrusowy, który wydziela powszechnie znany w Hiszpanii jako trawa cytrynowa. Ten charakterystyczny cytrusowy zapach ukrywa inne zapachy, które są atrakcyjne dla owadów latających i pomaga je trzymać z daleka.Produkt z dużą zawartością naturalnych olejków, wśród których wyróżniają się Citronella oraz cytrusowy aromat brazylijskiej pomarańczy.Sposób użycia:Napełnij swój zwykły pojemnik mikado wkładem Citronella Mikado. Jeśli nie masz pojemnika, możesz umieścić patyczki bezpośrednio w pojemniku zapasowym.Włóż patyczki do pojemnika, aby wchłonęły i uwolniły zapach w całym pomieszczeniu.Umieść w przewiewnym miejscu, aby lepiej rozprowadzić aromat w całym pomieszczeniu.Jeśli chcesz zwiększyć intensywność, możesz odwrócić patyczki.

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Oceń Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.