LA CASA DE LOS AROMAS  CITRONELLA...

LA CASA DE LOS AROMAS CITRONELLA Spirala odstraszająca owady, 10 szt

LCA-128
8428390052928
Spirala przeciw komarom i innym owoadom, zwalcza komary i owady na zewnątrz: w ogródkach, na tarasach, na otwartych werandach i w pobliżu namiotów.

Opis

Opakowanie zawiera 10 spirali kadzidełek cytronelowych + uchwyt. Citronella ma wiele zalet i właściwości, wśród których wyróżniamy przyjemny cytrusowy zapach, który pomaga odstraszać latające owady .Ten cytrusowy zapach sprawia, że ​​cytronella jest powszechnie znana w Hiszpanii jako trawa cytrynowa . Unikalny zapach cytronelli maskuje inne zapachy, które są atrakcyjne dla owadów latających i pomaga trzymać je z daleka.Rośliny Citronella (zwane również Citronella) należą do rodziny traw pochodzących z Indii i mogą osiągnąć wysokość 1,5 m. Jest to roślina o dużej zdolności przystosowania się do środowiska, nie wymaga pielęgnacji ani bardzo specjalnych warunków, wystarcza dostateczna ilość składników odżywczych z gleby i dobry drenaż, jest to bardzo ważne, ponieważ nie wytrzymuje nadmiernej wilgotności.Środki ostrożności: Nie pozostawiaj palących się spiral bez nadzoru. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt. Trzymaj z dala od materiałów łatwopalnych i unikaj ich dotykania, gdy są zapalone. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ikonach bezpieczeństwa.Sposób użycia: Oddziel dwie spirale, trzymając dwa środkowe końcówki kciukiem i palcem wskazującym obu rąk i wyciągając płynnym ruchem. Zwróć szczególną uwagę, aby nie zmuszać ich do złamania. Umieść spiralę na metalowym wsporniku. Za pomocą zapalniczki lub zapałki zapal koniec spirali. Wyłącz spiralę po użyciu, jeśli pozostała jakaś do spożycia.

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Oceń Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.