Firma WHITE PHARMA Sp. z o.o. powstała na potrzeby rynku wskazującego dynamiczny rozwój przemysłu kosmetycznego i suplementacyjnego. Naszą misją jest tworzenie i doskonalenie kosmetyków na bazie nowoczesnych technologii i innowacyjnych surowców. Nasza działalność łączy naturę, wiedzę i nowoczesną technologię. Dbając o satysfakcję klientów staramy się poznawać i spełniać ich potrzeby oraz tworzyć produkty najwyższej jakości.

KWIAT ŻYCIA Glukozamina w... KWIAT ŻYCIA Glukozamina w... 2
  • Nowy
Balsamy do ciała damskie

KWIAT ŻYCIA Glukozamina w żelu, 200 ml

WHITE PHARMA
WH-010
Unikatowy produkt - glukozamina w żelu przeznaczona jest do pielęgnacji i masażu skóry w okolicach stawów. Glukozamina w żelu polepsza ruchomość oraz wspomaga niwelowanie dyskomfortu szczególnie odczuwanego w skutek kontuzji czy zwyrodnień stawów i kręgosłupa.
KWIAT ŻYCIA ASHWAGANDA Krem...
  • Nowy
Kremy, olejki i serum do twarzy

KWIAT ŻYCIA ASHWAGANDA Krem do twarzy NAWILŻAJĄCO - KOJĄCY, 100 ml

WHITE PHARMA
WH-006
Krem z Ashwagandha - zawiera ekstrakt z korzenia witani ospałej (Ashwagandha), która poprawia kondycję skóry. Pomaga skórze przystosować się do niekorzystnych warunków zewnętrznych i stresu środowiskowego. Zapewnia natychmiastowe ukojenie oraz relaks zmęczonej cerze. Zmiękcza skórę, wzmacnia barierę hydrolipidową, zapewniając gładkość i elastyczność.

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.