Joanna Naturia loki Płyn do trwałej...

Joanna Naturia loki Płyn do trwałej ondulacji delikatny

G-156
5901018008468
Ilość w opakowaniu
21 szt
Naturalny skręt włosów na długi czas,Teraz i Ty możesz spełnić marzenia o sprężystym i długotrwałym skręcie włosów. Dzięki zastosowaniu płynu Naturia loki uzyskasz naturalne i elastyczne loki oraz zwiększoną objętość fryzury. Proteiny zawarte w płynie regenerują i chronią strukturę włosów przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Dodatkowo receptura płynu została wzbogacona w kompleks ziołowy składający się z ekstraktów chmielu, brzozy i pokrzywy, które stanowią cenne źródło substancji wzmacniających.z ziołowym kompleksem,do włosów delikatnych, słabych i zniszczonych…

Opis

Naturalny skręt włosów na długi czas
Teraz i Ty możesz spełnić marzenia o sprężystym i długotrwałym skręcie włosów. Dzięki zastosowaniu płynu Naturia loki uzyskasz naturalne i elastyczne loki oraz zwiększoną objętość fryzury. Proteiny zawarte w płynie regenerują i chronią strukturę włosów przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Dodatkowo receptura płynu została wzbogacona w kompleks ziołowy składający się z ekstraktów chmielu, brzozy i pokrzywy, które stanowią cenne źródło substancji wzmacniających.

z ziołowym kompleksem
do włosów delikatnych, słabych i zniszczonych

Sposób użycia
- Włosy umyć szamponem i osuszyć ręcznikiem, a następnie dokładnie rozczesać.
- Pasemka włosów nakręcać na wałki. Rozpocząć od czubka głowy w kierunku karku, a następnie nakręcać pasemka po bokach.
- Nawinięte na wałki włosy bardzo dokładnie nasączyć płynem do ondulacji, przykryć czepkiem z folii i owinąć ręcznikiem.
- Odczekać 10-30 minut. Czas działania płynu w przypadku włosów normalnych i mało podatnych na skręt nie powinien być dłuższy niż 30 minut, natomiast włosów delikatnych, farbowanych i osłabionych - 15 minut.
- Po upływie określonego czasu włosy nawinięte na wałki dokładnie spłukać ciepłą wodą i osuszyć ręcznikiem.
- Każde pasemko włosów nawinięte na wałek dwukrotnie i bardzo dokładnie nasączyć utrwalaczem.
- Po upływie 20 minut delikatnie zdjąć wałki, a następnie wmasować resztę utrwalacza we włosy i pozostawić na 5 minut.
- Włosy spłukać ciepłą wodą, wysuszyć i ułożyć fryzurę.
- Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać je dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem. Stosować rękawice ochronne.

UWAGA
- Stosować zgodnie ze sposobem użycia.
- Przy kontakcie ze skórą składniki preparatu mogą powodować reakcję alergiczną.
- Płyn do trwałej ondulacji zawiera tioglikolany.
- Utrwalacz zawiera nadtlenek wodoru.
- Unikać kontaktu z oczami.
- W przypadku dostania się preparatu do oczu, natychmiast przepłukać je dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem.
- Stosować rękawice ochronne.
- Podczas ondulacji nie używać metalowych przedmiotów.
- Nie stosować przy podrażnieniach i skaleczeniach skóry głowy.
- Nie ondulować włosów uprzednio odsiwianych lub farbowanych henną oraz przed upływem dwóch tygodni po rozjaśnianiu lub farbowaniu.
- Chronić przed dziećmi.

2 innych produktów w tej samej kategorii:

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.