• Nowy
BRAIT Zawieszka do WC OCEAN RINGS, 40 g

BRAIT Zawieszka do WC OCEAN RINGS, 40 g

DRA-007
5908241721447
Brait Rings to widoczny połysk i wsparcie w zapobieganiu osadzania się kamienia w toalecie. Brait Rings IN-OUT Water Circulation wykorzystuje wewnętrzny i zewnętrzny strumień wody, który obmywając kostkę gwarantuje bardzo intensywną pianę i widoczne efekty Twojej pracy, dzięki którym pozostawisz swoją toaletę czystą i świeżą na dłużej.

Opis

BRAIT Zawieszka do WC OCEAN RINGSŚwieżość i siła zamknięte w oryginalnym pierścieniowym koszyku. Nowa zawieszka Brait Rings łączy w sobie tradycyjny zapach z niespotykaną intensywnością, wyjątkową pienistością oraz niestandardowymi fluorescencyjnymi kolorami. Brait Ocean Rings to nowa kostka do WC o wyrazistym, oryginalnym kształcie. Pomarańczowy fluorescencyjny kolor w połączeniu z morskim błękitem daje niecodzienne wrażenia wizualne, sprawiając, że Brait Ocean Rings to nie tylko sposób na zapewnienie higienicznej czystości i  ochronę przed osadzaniem się kamienia w toalecie, ale również specyficzna ozdoba muszli.Widoczne efekty działania i intensywna morska świeżość.

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Oceń Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.