Pielęgnacja ciała

Balsamy i kremy dla dzieci

BAMBINO Krem dla niemowląt i dzieci OCHRONNY, 75 ml

Bambino
K-006
Ochronny krem BAMBINO dokładnie pielęgnuje dziecięcą skórę, chroniąc ją przed podrażnieniami oraz szkodliwymi warunkami atmosferycznymi. Bardzo dobrze nawilża, sprawiając, że skóra malucha jest zawsze w pełni gładka
Balsamy i kremy dla dzieci

BAMBINO Krem ochronny Z TLENKIEM CYNKU, 150 ML

Bambino
K-752
Krem ochronny Bambino to krem przeznaczony specjalnie dla niemowląt. Skutecznie pielęgnuje ich wrażliwą skórę chroniąc ją przed szkodliwym wpływem środowiska – promieniowania słonecznego czy wiatru. Przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji.Krem ochronny Bambino łagodzi wszelkie podrażnienia i zapobiega ich powstawaniu. W jego skład wchodzi witamin E...
Delikatnie pielęgnuje wrażliwą skórę niemowląt, dzięki zawartości wysokogatunkowych olejów roślinnych z dodatkiem stabilizowanej witaminy F. Nawilża i natłuszcza ciało, chroni skórę przed utratą wody, łagodzi podrażnienia i stany zapalne.
Oliwka do ciała BAMBINO delikatnie pielęgnuje wrażliwą skórę niemowląt, dzięki zawartości wysokogatunkowych olejów roślinnych z dodatkiem stabilizowanej witaminy F. Nawilża i natłuszcza ciało, chroni skórę przed utratą wody, łagodzi podrażnienia i stany zapalne.
Do końca promocji zostało
Nawilżające mleczko na dobranoc NIVEA BABY odżywia, koi i chroni skórę od 1. dnia życia. Wspomaga relaks przed snem dzięki technologii SleepEssence™. Z olejkiem migdałowym i witaminami B5, C i E. Produkt rekomendowany przez Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki.
Do końca promocji zostało
Balsamy i kremy dla dzieci

NIVEA BABY Mleczko do ciała dla dzieci NAWILŻAJĄCE, 500 ml

Nivea
NIV-873
Nawilżające mleczko NIVEA BABY delikatna pielęgnacja pozwala skórze oddychać, nawilża, chroni i wzmacnia skórę od 1. dnia życia. Z olejkiem migdałowym i witaminami B5, C i E. Produkt rekomendowany przez Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki.
Do końca promocji zostało
Pielęgnacyjna oliwka NIVEA BABY chroni i odżywia skórę już od 1. dnia życia. Oliwka NIVEA z olejkiem migdałowym i witaminą E. W trosce o wrażliwą skórę; idealna do masażu. Produkt rekomendowany przez Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki.
Filtruj według
Kategorie
Marki
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text