Jesteśmy hurtownią z wieloletnim doświadczeniem. Działamy na rynku kosmetyczno-chemicznym od 1991 roku. Przez te wszystkie lata pracy uczyliśmy się praw rynku, szukania nowych rozwiązań, uelastyczniania oferty a także dobierania personelu po to aby naszym klientom zapewnić jak najlepszą obsługę.

KLIENCI

Firmy zaopatrujące się w naszej hurtowni mogą liczyć na korzystne terminy płatności, liczne promocje i upusty, a także na atrakcyjne i konkurencyjne ceny, o których informujemy w często ukazujących się gazetkach promocyjnych. Klientom staramy się zapewnić pełen serwis obsługi dlatego uruchomiliśmy system handlu internetowego. Posiadamy również własny transport, dzięki czemu zamówienia realizowane są w w jak najkrótszym czasie a towar dostarczamy bezpośrednio do zamawiającego odbiorcy.

Klientom zapewniamy również częste wizyty naszych przedstawicieli, którzy służą fachowym doradztwem a także informują o nowościach i aktualnych promocjach.

CELE

Głównym naszym celem jest doskonalenie współpracy z klientami oraz zapewnienie im jak najszerszego zakresu obsługi. Dążymy również do pozyskiwania nowych klientów a co za tym idzie zwiększania obszaru swojej działalności.

ASORTYMENT

Obecnie prowadzimy dystrybucję wielu firm chemiczno-kosmetycznych z 12-tysięcznym asortymentem.

IMPORT

Profil działalności firmy Davi zmienia się. Coraz większego znaczenia w biznesie nabiera import. Poszukujemy na świecie i sprowadzamy do Polski marki wyróżniające się składem i designem, wiele z nich to kosmetyki odpowiadające na modne trendy (naturalne składniki, certyfikaty eco). Dzięki Davi na polski rynek trafiły już m.in. wody perfumowane Parfums Saphir, kosmetyki pielęgnacyjne Byphasse, Instituto Espanol, Flor de Mayo, Ivy, Goji. Do sprzedaży na rynku masowym wprowadziliśmy także markę ekologicznych produktów higienicznych Gentle Day, znaną dotychczas głównie z internetu. Davi jest również współtwórcą kosmetyków marki G-synergie.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text