Naturalne • Eco • Profesjonalne

W ostatnich latach granica między pojęciami piękna i zdrowia została zatarta.

Dzisiejsi konsumenci coraz lepiej rozumieją związek między ich stanem wewnętrznym, samopoczuciem fizycznym i emocjonalnym, zdrowiem i pięknem.

Naturalny skład produktów higienicznych i kosmetycznych zyskał ogromną wartość.

Kosmetyki GREENINI ECO w pełni odpowiadają temu trendowi, gwarantując nie tylko skuteczność swoich produktów, ale także osiągnięcie wewnętrznej harmonii poprzez uczucie odprężenia podczas aplikacji.

Historia marki GREENINI rozpoczęła się w 2018 roku od produkcji kosmetyków ECO do pielęgnacji włosów. Dziś szeroka gama produktów GREENINI oferuje kobietom pełnoprawną domową pielęgnację twarzy, ciała i włosów do codziennego użytku.

Kompozycje GREENINIKosmetyki ECO są wyjątkowe: bazują na nowoczesnych osiągnięciach naukowców i technologów.

Wszystkie produkty GREENINI wykonane są wyłącznie ze sprawdzonych surowców i zawierają do 98% naturalnych składników.

Produkcja kosmetyków naturalnych GREENINI - nasz wkład w zachowanie kobiecej urody i zdrowia w warunkach pogarszającej się ekologii naszej planety.

www.greenini.pl

AloeVera • Avena • Atopic • PielSana • Urea • Detox • Arnika

Institiuto Espanol jest producentem produktów do pielęgnacji skóry.

Firma działa od 111 lat, a jej historia sięga do 1903 roku.

Nieprzerwanie  cieszy się renomą i uznaniem wśród klientów. Kontynuuje tradycję wysokich standardów jakości w rozsądnej cenie.

Jest to jedna z największych firm w Hiszpanii spośród producentów produktów do pielęgnacji skóry, a swoje kosmetyki dystrybuuje do ponad 20 krajów na całym świecie.

www.institutoespanol.com.pl

Dla kobiet • Dla mężczyzn • Owocowe • Portegaz

SAPHIR PARFUMS jest firmą szczycącą się ponad 50 letnim doświadczeniem w branży perfumeryjnej, która opracowuje i produkuje perfumy.

Laboratoria Saphir współdziałają synergistycznie w całym procesie produkcyjnym, rozpoczynając od opracowania zapachów po mieszanie, mielenie, rozgniatanie, odpowiednie napełnianie i dystrybucię perfum.

Łączymy najnowocześniejszą technologię z doświadczeniem i odpowiednio wykwalifikowanym personelem. Stosujemy najbardziej zaawansowane systemy do produkcji perfum w celu zaspokojenia najwyższych oczekiwań klientów.

www.saphir.com.pl

DUAL POWER jest to seria innowacyjnych produktów włoskiej firmy, przeznaczona do codziennego utrzymywania porządku w naszych domach.

Formuła produktów GREENLIFE, opracowana z zachowaniem najbardziej restrykcyjnych wymagań certyfikowanych ECOLABEL. 

Dbająca o najwyższą troskę i szacunek dla środowiska naturalnego, oparta na zastosowaniu środków powierzchniowo czynnych, naturalnych składników roślinnych, zapewnia najwyższą jakość i wydajność produktów, oraz sprawia, że GREENLIFE to najbardziej proekologiczna i przyjazna przyrodzie linia detergentów. 

Laureat nagrody Perła Rynku 2020

Viva La Aroma • Dla ciała • Dla domu • Zestawy

Flor de Mayo jest jedną z marek Jesús Gómez S.L.


To rodzinna firma z Walencji założona w latach 90. przez samego Jesúsa Gómeza, wraz z żoną Marią Molins i jego szwagrem Ángelem Palamósem.

Specjalizuje się w stosowaniu aromatów w produktach kosmetycznych oraz skoncentrowanych zapachach dla domu. Oferuje produkty bardzo wysokiej jakości.

www.flordemayo.pl

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.