Naturalnie • Zdrowo • Funkcjonalnie

Colorwin to marka, której produkty pomagają kobietom i mężczyznom zachować piękny, młodzieńczy wygląd.

Aby włosy wyglądały ładnie, muszą być przede wszystkim zdrowe dlatego nie można ich niszczyć zbędną chemią. Dlatego stawiamy na prostotę, funkcjonalność i naturalność. Nasze produkty potrafią nie tylko pozbyć się siwych włosów, ale dbają także o skórę głowy.

Colorwin mówi stanowcze NIE parabenom i ciekłym silikonom - nie dodajemy powyższych składników do produkcji swoich produktów. Chcemy pokazać Ci zdrową alternatywę, która nie obciąża Twoich włosów i nie narusza ich struktury.

Naszym celem jest dostarczenie Tobie kosmetyków, które zapewniają natychmiastowy, widoczny efekt, a ich użycie jest banalnie proste i niezawodne.

Ważne jest też, dla nas aby produkcja produktów Colorwin nie miała negatywnego wpływu na środowisko. Dlatego opracowaliśmy spray do odrostów bez ciekłego silikonu. Silikon, który dodawany jest przez konkurencyjne marki, nie rozłoży się w przyrodzie nawet po 30 latach.

AloeVera • Avena • Atopic • PielSana • Urea • Detox • Shea

Institiuto Espanol jest producentem produktów do pielęgnacji skóry.

Firma działa od 111 lat, a jej historia sięga do 1903 roku.

Nieprzerwanie  cieszy się renomą i uznaniem wśród klientów. Kontynuuje tradycję wysokich standardów jakości w rozsądnej cenie.

Jest to jedna z największych firm w Hiszpanii spośród producentów produktów do pielęgnacji skóry, a swoje kosmetyki dystrybuuje do ponad 20 krajów na całym świecie.

www.institutoespanol.com.pl

Dla kobiet • Dla mężczyzn •

SAPHIR PARFUMS jest firmą szczycącą się ponad 50 letnim doświadczeniem w branży perfumeryjnej, która opracowuje i produkuje perfumy.

Laboratoria Saphir współdziałają synergistycznie w całym procesie produkcyjnym, rozpoczynając od opracowania zapachów po mieszanie, mielenie, rozgniatanie, odpowiednie napełnianie i dystrybucię perfum.

Łączymy najnowocześniejszą technologię z doświadczeniem i odpowiednio wykwalifikowanym personelem. Stosujemy najbardziej zaawansowane systemy do produkcji perfum w celu zaspokojenia najwyższych oczekiwań klientów.

www.saphir.com.pl

DUAL POWER jest to seria innowacyjnych produktów włoskiej firmy, przeznaczona do codziennego utrzymywania porządku w naszych domach.

Formuła produktów GREENLIFE, opracowana z zachowaniem najbardziej restrykcyjnych wymagań certyfikowanych ECOLABEL. 

Dbająca o najwyższą troskę i szacunek dla środowiska naturalnego, oparta na zastosowaniu środków powierzchniowo czynnych, naturalnych składników roślinnych, zapewnia najwyższą jakość i wydajność produktów, oraz sprawia, że GREENLIFE to najbardziej proekologiczna i przyjazna przyrodzie linia detergentów. 

Laureat nagrody Perła Rynku 2020

DUAL POWER SERIA PODWÓJNA MOC

Dual Power seria Podwójna Moc to gama profesjonalnych detergentów do domowego sprzątania i prania, dystrybuowanych na rynku.

Viva La Aroma • Dla ciała • Dla domu • Zestawy

Flor de Mayo jest jedną z marek Jesús Gómez S.L.


To rodzinna firma z Walencji założona w latach 90. przez samego Jesúsa Gómeza, wraz z żoną Marią Molins i jego szwagrem Ángelem Palamósem.

Specjalizuje się w stosowaniu aromatów w produktach kosmetycznych oraz skoncentrowanych zapachach dla domu. Oferuje produkty bardzo wysokiej jakości.

www.flordemayo.pl

This is heading element

La casa de los Aromas to hiszpańska marka, która podbiła rynek aromatycznymi zapachami, które tworzą przyjazny nastrój w domu, firmie czy w samochodzie. Bogata oferta sprawia, że każdy może znaleźć kompozycję idealną dla siebie. Producent oferuje:

      patyczki zapachowe,

      olejki zapachowe,

      odświeżacze powietrza,

      kadzidełka,

      saszetki zapachowe.

Dzięki nim w pomieszczeniach zapanuje wyjątkowa atmosfera. Można ich użyć do zniwelowania nieprzyjemnych zapachów w szafie czy we wnętrzu pojazdu lub użyć podczas relaksującej kąpieli. Z ich pomocą stworzysz zmysłowe SPA w Twoim mieszkaniu lub salonie urody.

 

Rodzinna firma powstała w latach 90. XX wieku. Jest uważana za lidera w swojej branży w ojczyźnie. Od tego czasu producent nieustannie ulepsza swoją ofertę, by zagwarantować klientom wysoką jakość. Dzięki swoim produktom brand chce poprawić komfort codziennego życia, tworząc przyjazną atmosferę w gospodarstwach domowych i w przedsiębiorstwach. Właściciel dwóch marek: La casa de los Aromas i Flor de mayo podbił serca konsumentów w ponad 35 krajach na całym świecie.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text