VOIGT VC 112 NANO SAN Antybakteryjny środek do...

VOIGT VC 112 NANO SAN Antybakteryjny środek do mycia łazienek, 1 l

Ilość w opakowaniu
12 szt
Środek bakterio i grzybobójczy w postaci płynu do bieżącego mycia i dezynfekcji pomieszczeń oraz urządzeń sanitarnych. Posiada przyjemny zapach grejpfrutów. Skutecznie usuwa rdzę, kamień wodny, tłusty brud, osady wapienne i mydlane występujące na glazurze i szkle. Szczególnie zalecany do mycia i dezynfekcji armatury łazienkowej, szyb kabin prysznicowych, wanien kąpielowych, powierzchni ceramicznych i porcelanowych. Myte powierzchnie są wolne od smug i zacieków.
 

VOIGT VC 112 NANO SAN Antybakteryjny środek do mycia łazienek, 1 l

Technologia Anti-Stone opóźnia odkładanie się kamienia wodnego. Nowoczesna technologia nanocząsteczek krzemu sprawia, że czyszczone powierzchnie są chronione przed ponownym osadzaniem się brudu i znacznie łatwiej utrzymać czystość mytych powierzchni. Posiada właściwości antystatyczne.
Produkt przeznaczony do stosowania w miejscach prywatnych, publicznych i w przemyśle. Zalecany również do powierzchni mających kontakt z żywnością i środkami żywienia zwierząt.

Sposób użycia:
W celu dokonania dezynfekcji  należy przygotować 3% roztwór preparatu (300 ml środka na 10 l roztworu), po czym pokryć nim powierzchnię i pozostawić na: działanie bakteriobójcze – 5 minut, działanie grzybobójcze  15 minut. Zdezynfekowane powierzchnie mogą być użytkowane bezpośrednio po procesie dezynfekcji. Po zakończeniu dezynfekcji powierzchnie mające kontakt z żywnością należy spłukać wodą zdatną do picia. Pomieszczenia, w których dokonywano dezynfekcji  powierzchni  nie  wymagają  wentylacji.

SKŁAD: 100 g preparatu zawiera substancję czynną: 4,2 g kwasu glikolowego, 1,5 g chlorku didecylodimetyloamonu (DDAC). Ponadto: <5% niejonowych środków powierzchniowo czynnych, kompozycje zapachowe: CITRONELLOL, LIMONENE, GERANIOL, LINALOOL.
Ilość w opakowaniu
12 szt
C-279
5901370011205

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.