Druciaki, czyściki, zmywaki

Do końca promocji zostało
Druciaki, czyściki, zmywaki

PACLAN PRACTI Gąbka zmywak kuchenny do naczyń SILVER KING, 2 szt

PACLAN
136663
Gąbki do naczyń Silver King Ich zadanie to czyszczenie do połysku, bez ryzyka porysowania, za to z komfortem łatwego płukania. Nie oprą się im żadne brudy. Twoje naczynia będą wyglądać jak świeżo zdjęte ze sklepowej półki.
Druciaki, czyściki, zmywaki

PACLAN PRACTI ZMYWAK A'2 TEFLONEX/12/

PACLAN
137200
Gąbka Practi teflonex Zmywarka to skarb w każdej kuchni, zwłaszcza gdy masz dużą rodzinę lub organizujesz większą imprezę. Jednak maszyna nie upora się z każdym rodzajem naczyń, przede wszystkim tymi z teflonu. Gąbka Practi teflonex, została stworzona właśnie z myślą o delikatnych teflonowych powierzchniach. Z jednej strony jest delikatna i nie rysuje...
Do końca promocji zostało
Druciaki, czyściki, zmywaki

CLUO Czyścik spiralny MAXI, 1 szt

Cluo
0201
Czyścik spiralny CLUO to niezastąpiony przedmiot do szorowania przypalonych garnków oraz mocno zabrudzonych powierzchni.
Druciaki, czyściki, zmywaki

YORK Czyścik kuchenny nasączony mydłem, 6 szt

York
F-756
Zestaw czyścików kuchennych nasączonych mydłem, idealnych do czyszczenia mocno zabrudzonych powierzchni bez stosowania dodatkowych detergentów. Niezawodny podczas porządków w każdej kuchni, a także podczas wyjazdów np. na kempingu lub na działce. Czyścik nie rysuje powierzchni, dlatego nadaje się do mycia przypalonych patelni, garnków czy...
Druciaki, czyściki, zmywaki

YORK Czyścik spiralny MAXI, 1 szt

York
F-678
Stalowy druciak do czyszczenia – usuwa najtrudniejsze zabrudzenia z naczyń, garnków, rusztów. Rozmiar MAXI, skutecznie czyści duże powierzchnie.
Druciaki, czyściki, zmywaki

FORTE+ Gąbka profilowana, 1 szt

Forte+
FOR-045
Profilowana gąbka do zmywania marki Forte+ jest idealna do zmywania naczyń, garnków ale także blatów kuchennych, armatury i innych powierzchni.
Druciaki, czyściki, zmywaki

VILEDA Zmywak do naczyń PURE ACTIVE COLORS, 4 szt

Vileda
169492
Zmywak kuchenny, który usuwa uporczywe zabrudzenia, nie pozostawiając zarysowań na nawet na tak delikatnych powierzchniach jak teflon. Zmywak Vileda Pur Active Colors łatwo się spłukuje, dzięki czemu pozostaje świeży na dłużej. Zestaw zawiera 4 gąbki w różnych kolorach.
Filtruj według
Marki
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text