Dodatki do zmywarek

Dodatki do zmywarek

LUDWIK Płyn do czyszczenia zmywarek, 250 ml

Ludwik
C-444
Płyn do czyszczenia zmywarwek usuwa skutecznie pozostałości po zmywaniu w zmywarce.Rozpuszcza tłuszcz, wapń i inne osady, pozostawiając zmywarkę idealnie czystą.Neutralizuje nieprzyjemne zapachy.
Dodatki do zmywarek

TYTAN Sól do zmywarek 5w1, 1,5 kg

Tytan
UNI-002
Sól ochronna do zmywarek Tytan, w przeciwieństwie do innych soli nie zawiera zanieczyszczeń takich jak żelazo czy węglany, które mogą uszkadzać części zmywarki.
Dodatki do zmywarek

LARGO Sól do zmywarki GRANULOWANA, 1,2 kg

Oro produkt Polska
ORO-014
W trosce o zmywarkę, jak i myte w niej naczynia, sztućce i szklanki wypróbuj granulowaną sól do zmywarki LARGO. Zapewnia ona nieskazitelną czystość mytych naczyń, zapobiega pojawianiu się osadów z kamienia oraz zmiękcza wodę. Dzięki temu Twoje naczynia będą lśniące i nieskazitelnie czyste, a wydajność zmywarki znacznie wzrośnie.
Odświeżająca zawieszka do zmywarki Cleox o zapachu mięty to idealne rozwiązanie dla każdej zmywarki – neutralizuje nieprzyjemne zapachy, zapewnia natychmiastowe działanie i długotrwałą świeżość, posiada orzeźwiający zapach uwalniany stopniowo dzięki czemu wystarczy na 60 cykli!
Odświeżająca zawieszka do zmywarki Cleox o zapachu cytryny to idealne rozwiązanie dla każdej zmywarki – neutralizuje nieprzyjemne zapachy, zapewnia natychmiastowe działanie i długotrwałą świeżość, posiada orzeźwiający zapach uwalniany stopniowo dzięki czemu wystarczy na 60 cykli!
Filtruj według
Marki
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text