Pielęgnacja obuwia/skóry

Pielęgnacja obuwia/skóry

VILO Kremowa pasta do butów z aplikatorem CZARNA, 60 ml

Vilo
VIL-003
VILO Krem do butów o kolorze czarnym, został stworzona z myślą o Twoim obuwiu. Ciesz się kompleksowym zabezpieczeniem przed wodą i innymi czynnikami zewnętrznymi! Unikalna kompozycja kremu Vilo na bazie naturalnego wosku pszczelego zapewni niezawodną ochronę i blask Twoim butom.
Pielęgnacja obuwia/skóry

VILO Kremowa pasta do butów z aplikatorem BEZBARWNA, 60 ml

Vilo
VIL-004
VILO Krem do butów o kolorze bezbarwnym, został stworzona z myślą o Twoim obuwiu. Ciesz się kompleksowym zabezpieczeniem przed wodą i innymi czynnikami zewnętrznymi! Unikalna kompozycja kremu Vilo na bazie naturalnego wosku pszczelego zapewni niezawodną ochronę i blask Twoim butom.
Pielęgnacja obuwia/skóry

VILO Dezodorant do obuwia, 150 ml

Vilo
VIL-013
Idealny produkt do wszelkiego rodzaju obuwia i tekstyliów. Eliminuje nieprzyjemne zapachy. Efekt Anit-Malodour wspomaga utrzymanie higieny butów.
Pielęgnacja obuwia/skóry

VILO INSTANT Pasta do butów w płynie BEZBARWNA, 80 ml

Vilo
VIL-015
VILO Pasta do butów w płynie o kolorze brązowym, została stworzona z myślą o Twoim obuwiu. Ciesz się kompleksowym zabezpieczeniem przed wodą i innymi czynnikami zewnętrznymi! Nadaje obuwiu doskonały połysk.
Pielęgnacja obuwia/skóry

VILO Kremowa pasta do butów z aplikatorem BRĄZOWA, 60 ml

Vilo
VIL-008
VILO Krem do butów o kolorze brązowym, został stworzona z myślą o Twoim obuwiu. Ciesz się kompleksowym zabezpieczeniem przed wodą i innymi czynnikami zewnętrznymi! Unikalna kompozycja kremu Vilo na bazie naturalnego wosku pszczelego zapewni niezawodną ochronę i blask Twoim butom.
Pielęgnacja obuwia/skóry

SMART Gąbka nabłyszczająca do obuwia CZARNA, 8 ml

Smart
SMA-006
Gąbka nabłyszczająca do butów Smart Premium Quality Elite  zapewnia skórzanym butom połysk, odżywienie i ochronę, jednocześnie zapewniając im sprawdzoną, długotrwałą ochronę przed wodą. Dzięki specjalnemu mechanizmowi można ja łatwo używać, a sprawdzona, innowacyjna formuła przedłuży żywotność Twoich wszystkich butów. 
Pielęgnacja obuwia/skóry

VILO Impregnat zabezpieczający buty WATERSTOP, 250 ml

Vilo
VIL-014
Stworzony dla optymalnej ochrony niemal każdego rodzaju skór (zamsz, nubuk, skóry licowe, gładkie, olejowane, natłuszczone) i każdego rodzaju tekstyliów - nawet tych najbardziej zaawansowanych technologicznie.

Filtruj według

Marki
więcej... mniej
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.