Saszetki zapachowe

Saszetki zapachowe

LA CASA DE LOS AROMAS BOTANIC Saszetka zapachowa CZERWONE OWOCE, 100 ml

La Casa de los Aromas
F-710
W codziennej gonitwie często jednak brak nam czasu, aby zadbać o piękny zapach w mieszkaniu. Dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się świeżością zapachu w domu, przysłowiową „kropką nad i” będą saszetki zapachowe. Wypróbuj saszetkę zapachową Owoce leśne.
Saszetki zapachowe

LA CASA DE LOS AROMAS BOTANIC Saszetka zapachowa LAWENDA, 100 ml

La Casa de los Aromas
F-711
W codziennej gonitwie często jednak brak nam czasu, aby zadbać o piękny zapach w mieszkaniu. Dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się świeżością zapachu w domu, przysłowiową „kropką nad i” będą saszetki zapachowe. Wypróbuj saszetkę zapachową Lawenda.
Saszetki zapachowe

LA CASA DE LOS AROMAS INTENSO Saszetka zapachowa, PICCOLINO, 100 ml

La Casa de los Aromas
LCA-160
Saszetki zapachowe są Twoim najlepszym sprzymierzeńcem, aby szafki, szuflady i zamknięte przestrzenie były dobrze udekorowane i miały niepowtarzalny aromat. Oryginalny zapach dla dzieci par excellence to czysta rozkosz i klasyka, która nigdy nie zawodzi.
Saszetki zapachowe

LA CASA DE LOS AROMAS POP Saszetka zapachowa OMG! BUBBLE GUM, 100 ml

La Casa de los Aromas
LCA-282
Seria POP od LA CASA DE LOS AROMAS to wybuchowa i imponująca kolekcja składająca się z saszetek zapachpowych oraz patyczków zapachowych w 3 bardzo oryginalnych i zróżnicowanych aromatach. Sprawi, że wydobędziesz z siebie niepohamowane pragnienie dobrej zabawy.
Filtruj według
Marki
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text