Roll-ony męskie

Męski antyperspirant NIVEA MEN DEEP z czarnym węglem i dawką świeżego zapachu AMAZONIA zapewnia silną ochronę antybakteryjną i niezawodną 48h ochronę antyperspirantu. Łagodność dla skóry potwierdzona dermatologicznie.
Męski antyperspirant NIVEA MEN ACTIVE ENERGY zapewnia silną ochronę dzięki składnikom aktywnym chroniącym w stresujących momentach i kompleksowi cynku. Niezawodna 72-godzinna ochrona antyperspirantu, która dba o Twoją skórę.
Antyperspirant dla mężczyzn NIVEA MEN DEEP BLACK CARBON BEAT zapewnia uczucie czystej i suchej skóry pod pachami. Formuła z aktywnym węglem i uderzającym męskim zapachem dostarczy Tobie 48-godzinną ochronę przed poceniem. Dodatkowe silne działanie antybakteryjne sprawi, że będziesz podwójnie chroniony przed nieprzyjemnym zapachem.
Wypróbuj dezodorant do ciała LET'S GET READY TO RUMBLE LEGEND w formie roll-on, który zapewnia 24-godzinną ochronę, poczucie świeżości, pewności i gotowości na każde wyzwanie! Odważ się na przygodę i przeżyj niezapomniane doznania zapachowe, które będą Cię wciąż zaskakiwać i inspirować!
ADIDAS FRESH to antyperspirant w kulce dla mężczyzn, który zapewnia 48 - godzinną ochronę przed wilgocią i nieprzyjemnym zapachem. Świeża kompozycja łącząca aromatyczną woń fougere z akcentami cytrusów i mięty to idealny wybór dla tych, którzy chcą czuć się świeżo i być pełni energii przez cały dzień.
Filtruj według
Marki
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text