Lista produktów marki La Casa de los Aromas

Patyczki zapachowe

LA CASA AROMAS BOTANIC Patyczki zapachowe KWIAT BAWEŁNY, 250 ml

La Casa de los Aromas
LCA-253
Wiemy, że szukasz domu pełnego roślin, z kwiatami na balkonie i aromatycznymi ziołami w kuchni. Dlatego mamy dla Ciebie nowy format: XL Home Box. Składa się on z patyczków rattanowych, płyn zapachowy wykonany z naturalnych olejów i zrównoważonych materiałów, takich jak karton FSC lub szklane butelki.
Patyczki zapachowe

LA CASA DE LOS AROMAS BOTANIC Patyczki Zapachowe CZERWONE OWOCE, 250 ml

La Casa de los Aromas
LCA-252
Szukasz domu pełnego dobrych wibracji, z kwiatami na balkonie, roślinami w pomieszczeniach i aromatycznymi ziołami w kuchni? Ponieważ uwielbiamy tę wersję Ciebie, wypróbuj nowy format: XL Home Box. Składa się on z patyczków rattanowych, płyn zapachowy wykonany z naturalnych olejów i zrównoważonych materiałów, takich jak karton FSC lub szklane butelki.
Do końca promocji zostało
Zawiera naturalną esencję cytronelli, która zapewnia nawilżenie i nie przetłuszcza skóry. Gliceryna : Pozyskiwana jest z warzyw, a jej główną zaletą jest nawilżenie i zmiękczenie skóry dzięki właściwościom nawilżającym. Perfumy Citronella : Zawiera dużą dawkę naturalnego olejku eterycznego. Perfumy cytrusowe : Zawiera olejki eteryczne i sprawia, że ​​ich...
Do końca promocji zostało
Środki na owady

LA CASA DE LOS AROMAS CITRONELLA Patyczki zapachowe FOLIA, 30 ml

La Casa de los Aromas
LCA-009
Patyczki Citronella z naturalnych esencji Citronella, eliminują nieprzyjemne zapachy, pozostawiają aromat geranium w pokoju i maskują zapachy, które nie są atrakcyjne dla owadów latających tym samym je odstraszając.
Do końca promocji zostało
Zawiera naturalną esencję cytronelli i gliceryny, która zapewnia nawilżenie i nie przetłuszcza skóry. Gliceryna : Pozyskiwana jest z warzyw, a jej główną zaletą jest nawilżenie i zmiękczenie skóry dzięki właściwościom nawilżającym. Żel Citronella : zawiera dużą dawkę naturalnego olejku eterycznego odstraszającego komary
Pokazano 1-24 z 167 pozycji

Filtruj według

Kategorie
Filtruj

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.