PALMOLIVE mydło w płynie kuchenne...

PALMOLIVE mydło w płynie kuchenne zapas 500 ml

641659
8003520045317
Ilość w opakowaniu
12 szt
Mydło w płynie do rąk z ekstraktem z limonki i naturalnym składnikiem antybakteryjnym. Usuwa z dłoni nieprzyjemne zapachy kuchenne. Skuteczne przeciwko zapachom ryby, czosnku i cebuli. Pomóż zredukować odpady. Zapas pomaga chronić środowisko naturalne, poprzez wykorzystanie o 75% mniej plastiku na ml produktu niż mydło w płynie z pompką Palmolive (300 ml). Kuchenne mydło w płynie do rąk

Opis

Informacje z opakowania i dane o zawartości produktu :

Palmolive Anty zapach Kuchenne mydło w płynie do rąk Zapas 500 ml

Mydło w płynie do rąk z ekstraktem z limonki i naturalnym składnikiem antybakteryjnym. Usuwa z dłoni nieprzyjemne zapachy kuchenne. Skuteczne przeciwko zapachom ryby, czosnku i cebuli.

Pomóż zredukować odpady. Zapas pomaga chronić środowisko naturalne, poprzez wykorzystanie o 75% mniej plastiku na ml produktu niż mydło w płynie z pompką Palmolive (300 ml).

Aqua,Sodium Laureth Sulfate,Cocamidopropyl Betaine,Lactic Acid,Sodium Chloride,Cocamide MEA,Parfum,Sodium Salicylate,Sodium Benzoate,Sodium Hydroxide,Citric Acid,Tetrasodium EDTA,Benzophenone-4,Citrus Aurantifolia Oil,Citrus Aurantifolia Juice,CI 47005,CI 42090

Przechowywać w temperaturze otoczenia

Należy unikać kontaktu produktu z kamieniem wapiennym i stalą. Chronić przed narażeniem na światło słoneczne.

500 ml

Opakowanie wielokrotnie zamykane

Colgate-Palmolive (Poland) Sp. z o.o.
ul. Wybrzeże Gdyńskie 6D
01-531 Warszawa
801 11 66 11
www.palmolive.eu.com
www.palmolive.com

8 innych produktów w tej samej kategorii:

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.