LA CASA DE LOS AROMAS INTENSO...

LA CASA DE LOS AROMAS INTENSO Patyczki Zapachowe, LAWENDA, 100 ml

LCA-166
8428390048198
Lawenda zawiera kwiatową esencję aromatyczną, zdolną do stworzenia dyskretnego i delikatnego środowiska i pomaga zasnąć. Zapachy Mikado Intense Lawenda ozdobią każdą przestrzeń. Szanuje środowisko, jego włókniste pałeczki pozwalają aromatowi rozchodzić się w powietrzu.

Opis

Odświeżacz powietrza Mikado Intense Lawenda zawiera intensywny zapach zapewniający doskonałą trwałość. Jego patzcyki, wykonane z włókna, ułatwiają wejście na mikado dzięki kapilarności. W kontakcie z powietrzem aromat rozprzestrzenia się po otoczeniu, przenosząc swoje równoważące i relaksujące działanie na osoby, które go powąchają.Nuty głowy: lawenda, kamfora, świeżeNuta ciała: kwiatowe, eukaliptusowe, konwalia bazowaNuty podstawy: drzewne, paczula, jaśminSposób użycia: Zdejmij nakrętkę z butelki. Włóż patyczki do pojemnika, aby wchłonąć zapach Mikado Intense Lavender. Odwróć pręty do góry nogami, aby zwiększyć intensywność.Nie napełniaj ani nie mieszaj z wodą lub innymi olejami. 

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Oceń Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.