Tytan Aktywny żel do mycia łazienek...

Tytan Aktywny żel do mycia łazienek kamień i rdza 500 g

C-005
5900657027830
Ilość w opakowaniu
18 szt
usuwa kamień czyści bez szorowania Aktywnie usuwa osady z kamienia, rdzy, mydła, zacieki wodne, tłuste plamy i inny brud. Przeznaczony jest do mycia powierzchni z chromu, stali nierdzewnej (zlewozmywaki kuchenne), szkła, plastiku, glazury, umywalek, wanien, kabin prysznicowych, armatury łazienkowej i innych. Czyszczonym powierzchniom przywraca połysk, łatwo się spłukuje, nie rysuje powierzchni, pozostawia świeży zapach. Żel do mycia łazienek

Opis

Informacje z opakowania i dane o zawartości produktu :

Tytan Aktywny żel do mycia łazienek kamień i rdza 500 g

Aktywnie usuwa osady z kamienia, rdzy, mydła, zacieki wodne, tłuste plamy i inny brud. Przeznaczony jest do mycia powierzchni z chromu, stali nierdzewnej (zlewozmywaki kuchenne), szkła, plastiku, glazury, umywalek, wanien, kabin prysznicowych, armatury łazienkowej i innych. Czyszczonym powierzchniom przywraca połysk, łatwo się spłukuje, nie rysuje powierzchni, pozostawia świeży zapach.

usuwa kamień
czyści bez szorowania

Sposób użycia: Nacisnąć gładkie powierzchnie na nakrętce i przekręcić w lewo. Nanieść bezpośrednio lub za pośrednictwem wilgotnej gąbki cienką warstwę płynu na czyszczoną powierzchnię, pozostawić na 2-5 minut, spłukać dokładnie wodą i wytrzeć do sucha, aby uzyskać lśniącą powierzchnię. W przypadku bardzo silnych zabrudzeń pozostawić na powierzchni na 10 minut. Do mycia podłóg używać w rozcieńczeniu 50 ml płynu na 5 l wody. Uwaga: Nie używać do marmuru, drewna, powierzchni porowatych i zniszczonych. Nie mieszać z innymi środkami czyszczącymi. Na powierzchniach budzących podejrzenia lub wątpliwości co do możliwości uszkodzenia przez płyn, przeprowadzić próbę w miejscach niewidocznych.

Zawiera: mniej niż 5% anionowych środków powierzchniowo czynnych, niejonowych środków powierzchniowo czynnych, kompozycji zapachowych

Przechowywać w temperaturze otoczenia

Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Stosować rękawice ochronne/ochronę oczu. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady lekarza.

Opakowanie - Nadające się do recyklingu

500 g

Butelka plastikowa

Zakłady Chemiczne UNIA Spółdzielnia Pracy
ul. Główna 14
61-005 Poznań
tel. +48 61 87 70 331
www.unia.pl
e-mail: marketing@unia.pl

8 innych produktów w tej samej kategorii:

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.