TYTAN Żel aktywny do mycia łazienek kamień i...

TYTAN Żel aktywny do mycia łazienek kamień i rdza, 500 g

Ilość w opakowaniu
18 szt
usuwa kamień czyści bez szorowania Aktywnie usuwa osady z kamienia, rdzy, mydła, zacieki wodne, tłuste plamy i inny brud. Przeznaczony jest do mycia powierzchni z chromu, stali nierdzewnej (zlewozmywaki kuchenne), szkła, plastiku, glazury, umywalek, wanien, kabin prysznicowych, armatury łazienkowej i innych. Czyszczonym powierzchniom przywraca połysk, łatwo się spłukuje, nie rysuje powierzchni, pozostawia świeży zapach. Żel do mycia łazienek
 

Tytan Żel aktywny do mycia łazienek kamień i rdza, 500 g

Informacje z opakowania i dane o zawartości produktu :

Aktywnie usuwa osady z kamienia, rdzy, mydła, zacieki wodne, tłuste plamy i inny brud. Przeznaczony jest do mycia powierzchni z chromu, stali nierdzewnej (zlewozmywaki kuchenne), szkła, plastiku, glazury, umywalek, wanien, kabin prysznicowych, armatury łazienkowej i innych. Czyszczonym powierzchniom przywraca połysk, łatwo się spłukuje, nie rysuje powierzchni, pozostawia świeży zapach.

  • usuwa kamień
  • czyści bez szorowania

Sposób użycia:

Nacisnąć gładkie powierzchnie na nakrętce i przekręcić w lewo.

Nanieść bezpośrednio lub za pośrednictwem wilgotnej gąbki cienką warstwę płynu na czyszczoną powierzchnię, pozostawić na 2-5 minut, spłukać dokładnie wodą i wytrzeć do sucha, aby uzyskać lśniącą powierzchnię.

W przypadku bardzo silnych zabrudzeń pozostawić na powierzchni na 10 minut.

Do mycia podłóg używać w rozcieńczeniu 50 ml płynu na 5 l wody.

Uwaga: Nie używać do marmuru, drewna, powierzchni porowatych i zniszczonych.

Nie mieszać z innymi środkami czyszczącymi. Na powierzchniach budzących podejrzenia lub wątpliwości co do możliwości uszkodzenia przez płyn, przeprowadzić próbę w miejscach niewidocznych.

Zawiera: mniej niż 5% anionowych środków powierzchniowo czynnych, niejonowych środków powierzchniowo czynnych, kompozycji zapachowych

  • Przechowywać w temperaturze otoczenia
  • Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Stosować rękawice ochronne/ochronę oczu. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady lekarza.
  • Opakowanie - Nadające się do recyklingu
  • 500 g
  • Butelka plastikowa


Ilość w opakowaniu
18 szt
C-005

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.