VOIGT VC 241 NANO Środek do mycia i pielęgnacji...

VOIGT VC 241 NANO Środek do mycia i pielęgnacji podłóg ORANGE, 1 l

Ilość w opakowaniu
12 szt
Skoncentrowany, antystatyczny środek do mycia powierzchni odpornych na działanie wody. Posiada orzeźwiający, pomarańczowy zapach. Szczególnie zalecany do mycia marmuru, płytek szkliwionych, ceramiki, PCV i innych powierzchni z tworzyw sztucznych. Dzięki zawartości alkoholu preparat szybko odparowuje, nadając mytym powierzchniom delikatny połysk, nie pozostawiając żadnych smug i zacieków.
 

VOIGT VC 241 Środek do mycia i pielęgnacji podłóg NANO ORANGE, 1 l


Zastosowana nowoczesna nanotechnologia chroni czyszczone powierzchnie przed ponownym osadzaniem się brudu i ułatwia kolejny proces mycia.

Zarówno przy myciu ręcznym, jak i automatami czyszczącymi zaleca się stosować roztwór od 0,5 do 1,5 % (od 50 do 150 ml środka na 10 l wody). W przypadku silnych zabrudzeń stosować większe stężenie roztworu. Umyta powierzchnia nie wymaga spłukiwania, wycierania do sucha ani polerowania.

SKŁAD: <5 % niejonowych środków powierzchniowo czynnych, kompozycje zapachowe: LINALOOL.
Ilość w opakowaniu
12 szt
C-224

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.