SIDOLUX Professional do płaskich...

SIDOLUX Professional do płaskich ekranów 200ml

F-175
5902986201448
Ilość w opakowaniu
16 szt
Sidolux Professional płaskie ekrany to nieodzwony środek do utrzymania w czystości wszelkich powierzchni szklanych, tj. ekrany telewizorów,laptopów, palmptopów, notebooków, smartphonów, urządzeń GPS, skanerów, okularów. Skutecznie rozprawia się z wszelkiej maści zabrudzeniami, kurzem czy sladami palców. Nie rysuje sprzątanych powierzchni oraz zapobiega powstawaniu smug. W skład środka nie wchodzi amoniak ani rozpuszczalnik, dzięki czemu jest wyjątkowo bezpieczny dla czyszczonych powierzchni. Dzięki doskonałemu systemowi ochrony antystatycznej zapobiega gromadzeniu się kurzu na ekranach, co z ...

Opis

Sidolux Professional płaskie ekrany to nieodzwony środek do utrzymania w czystości wszelkich powierzchni szklanych, tj. ekrany telewizorów,laptopów, palmptopów, notebooków, smartphonów, urządzeń GPS, skanerów, okularów. Skutecznie rozprawia się z wszelkiej maści zabrudzeniami, kurzem czy sladami palców. Nie rysuje sprzątanych powierzchni oraz zapobiega powstawaniu smug. W skład środka nie wchodzi amoniak ani rozpuszczalnik, dzięki czemu jest wyjątkowo bezpieczny dla czyszczonych powierzchni. Dzięki doskonałemu systemowi ochrony antystatycznej zapobiega gromadzeniu się kurzu na ekranach, co z kolei przekłada się na idealną jakość obrazu.
Właściwości produktu:
doskonale usuwa kurz oraz zabrudzenia,
nie pozostawia smug,
usuwa odciski palców.
Sposób zastosowania:
Nanieś preparat na szmatkę, a następnie ptrzetrzyj powierzchnię do sucha.

8 innych produktów w tej samej kategorii:

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.