Udrażniacze rur

Udrażniacze rur

Cluo udrażniacz do rur granulat 500g

Cluo
C-626
Niezastąpiony fachowiec do udrożniania instalacji kanalizacyjnych, skutecznie usuwa głęboko osadzone niedrożności zatykające odpływ. Po zastosowaniu instalacja kanalizacyjna jest przeczyszczona, a nieprzyjemny zapach znika.
Do końca promocji zostało
Udrażniacze rur

KRET granulki do udrażniania rur 400g

Kret
GLO-020
KRET granulki niezastąpiony fachowiec do udrożniania instalacji kanalizacyjnych, skutecznie usuwa głęboko osadzone niedrożności zatykające odpływ. Po zastosowaniu instalacja kanalizacyjna jest przeczyszczona, a nieprzyjemny zapach znika.
Do końca promocji zostało
Udrażniacze rur

KRET udrażniacz żel do rur 1L

Kret
C-118
Specjalnie opracowana płynna formuła, która przenikając przez stojącą wodę dociera do zatorów - skutecznie je likwidując
Do końca promocji zostało
Udrażniacze rur

KRET Żel do udrażniania rur 500 ml

Global
C-061
KRET w żelu to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które od dłuższego czasu poszukują solidnego rozwiązania, pozwalającego im raz i dobrze przeczyścić rury, skutecznie likwidując wszelkiego rodzaju zatory.
Do końca promocji zostało
Udrażniacze rur

Kreat żel do udrażniania rur Kuchnia 500g

Global
C-326
Przeznaczony do chemicznego udrożniania rur i syfonów w kuchni. Połączenie aktywnych składników, które wyjątkowo sprawnie i skutecznie rozpuszczą, zlikwidują zatory powstałe z zalegających w odpływie kanalizacji tłuszczów, odpadków kuchennych i innych zanieczyszczeń stałych i organicznych. Żel skutecznie niweluje nieprzyjemne zapachy. Jedyny udrożniacz na...
Do końca promocji zostało
Udrażniacze rur

Kret żel do udrażniania rur Łazienka 500g

Global
C-324
Przeznaczony do chemicznego udrożniania rur i syfonów w łazience. Połączenie aktywnych składników, które z łatwością, szybko docierają i likwidują zatory z syfonów odpływowych w kanalizacji łazienki (brodzik, wanna, umywalka), rozpuszczając włosy, osady z mydła, pianę z wanny, pralek, odpadki organiczne, osady wapienne.
Udrażniacze rur

ORO UDRAŻNIACZ ŻEL DO RUR,SYFONÓW 1L/8/

Oro produkt Polska
ORO-003
Preparat rozpuszcza i rozkłada uporczywe przeszkody zatykające rury, takie jak resztki olejów i tłuszczów, resztki potraw, włosy, resztki mydła, watę i wiele i. in. Wysoce skuteczny, likwiduje także nieprzyjemne zapachy oraz nie powoduje uszkodzeń uszczelek. Działa w zimnej wodzie.
Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Filtruj według

Producenci
więcej... mniej
Dostawcy
więcej... mniej
Filtruj

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.