Środki do szyb i luster

Do końca promocji zostało
Nowoczesny środek do mycia szyb, luster i powierzchni szklanych. Skutecznie usuwa zabrudzenia pozostawiając krystaliczny blask mytych powierzchni bez smug. Zastosowana nanotechnologia działa antystatycznie oraz jednocześnie opóźnia odkładanie się brudu i ułatwia ponowne mycie powierzchni.
Do końca promocji zostało
Środki do szyb i luster

CLUO Płyn do mycia szyb UNIWERSALNY MORSKI, 500 ml

Cluo
J-114
Z nim twoje szyby i lustra, będą idealnie czyste, a także zaczną zachwycać cudownym blaskiem. Preparat pomoże ci na powrót wpuścić nieco więcej słońca do twojego domu. Doskonale poradzi sobie z wszelkimi zaciekami na szybach i lustrach oraz osadzającym się na nich kurzem. Nie są mu groźne również tłuste zabrudzenia. Dzięki temu produkt sprawdza się nie...
Środki do szyb i luster

SIDOLUX CRYSTAL Płyn do mycia szyb LEMON, 500 ml

SIDOLUX
C-434
Cytrynowa energia czystych okien zamknięta w jednej butelce! Płyn sprawia, że po umyciu okien, są one dwa razy dłużej czyste, niż po użyciu innych produktów. Poza tym środek na bazie alkoholu nie pozostawia smug i pięknie pachnie cytrynami.
Środki do szyb i luster

SIDOLUX CRYSTAL Płyn do szyb FLOWER zapas, 500 ml

SIDOLUX
J-078
Środek do mycia szyb, który sprawi, że twoje okna będą idealnie czyste przez bardzo długi czas. Produkt jest niezwykle skuteczny w usuwaniu zabrudzeń, nie pozostawia smug i ma cudowny, delikatny kwiatowy zapach.
Środki do szyb i luster

CLIN Windows & Glass płyn do mycia okien 750 ml

Clin
I-207
Pierwszy płyn do mycia szyb rozcieńczony wodą. W przeciwieństwie do zwykłych detergentów Clin do mycia szyb, dzięki skutecznej formule alkoholu doskonale usuwa zanieczyszczenia z okien, ramek i okienne parapety.
Środki do szyb i luster

MILL CLEAN UMYJE Płyn do mycia szyb KONWALIA, 1,22 l

Mill Clean
MAD-054
Dzięki zastosowaniu specjalnej formuły „NANO clean”, zawierającej nano dwutlenek krzemu płyn do mycia szyb MILL CLEAN UMYJE znakomicie chroni przed wtórnym osadzaniem zanieczyszczeń i zapobiega zaparowywaniu. To niezwykle skuteczny płyn do mycia szyb, luster, glazury, luksferów oraz innych powierzchni szklanych, który czyści szybko i skutecznie.
Filtruj według
Marki
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text