SIDOLUX CRYSTAL płyn do szyb FLOWER, 500 ml

SIDOLUX CRYSTAL płyn do szyb FLOWER, 500 ml

Ilość w opakowaniu
10 szt
Środek do mycia szyb, który sprawi, że twoje okna będą idealnie czyste przez bardzo długi czas. Produkt jest niezwykle skuteczny w usuwaniu zabrudzeń, nie pozostawia smug i ma cudowny, delikatny kwiatowy zapach.
 

SIDOLUX Crystal płyn do szyb FLOWER, 500 ml Receptura Sidolux Crystal oparta jest na alkoholu oraz na unikalnej formule Nano Code.

Alkohol wspomaga czyszczenie i gwarantuje brak smug podczas mycia, natomiast technologia Nano Code zabezpiecza szyby przed ponownymi zabrudzeniami.

W czym tkwi sekret tego systemu? Specjalne nanocząsteczki tworzą powłokę ochronną i zapewniają jednorodne rozprowadzanie wody na powierzchni podczas opadów. Z tego powodu trudno szukać na szybach zacieków po deszczu.

Ponadto wspomniana warstwa nanocząsteczek, chroni przed powstawaniem innych zabrudzeń. Przez to szyby są czyste przynajmniej dwa razy dłużej niż po użyciu tradycyjnego środka do szyb.

Właściwości produktu:

- doskonale myje i czyści,
- nie pozostawia smug,
- łatwo się aplikuje,
- posiada technologię Nano Code,
- utrudnia osadzanie się brudu.

Sposób zastosowania:

Rozpyl środek na powierzchni, a następnie za pomocą papierowych ręczników lub szmatki wytrzyj całą powierzchnię do sucha.


Składniki: <5% NIEJONOWE ŚRODKI POWIERZCHNIOWO CZYNNE, <5% ANIONOWE ŚRODKI POWIERZCHNIOWO CZYNNE, KOMPOZYCJA ZAPACHOWA, KONSERWANT (METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE). ZAWIERA MASĘ POREAKCYJNĄ 5-CHLORO-2-METYLO-2H-IZOTIAZOL-3-ONU I 2-METYLO-2H-IZOTIAZOL-3-ONU (3:1)

Ilość w opakowaniu
10 szt
C-834

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.