Środki do pielęgnacji mebli

Środki do pielęgnacji mebli

SIDOLUX M Spray do pielęgnacji mebli MIGDAŁ, 350 ml

SIDOLUX
J-896
Sekret preparatu tkwi w niewiarygodnej recepturze. Składają się na niego substancje czyszczące i zabezpieczające przed osadzaniem kurzu. Środek po zastosowaniu na powierzchnię, skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia. Dodatkowo, dzięki oryginalnemu systemowi aktywnej tarczy, na meblach tworzy się specjalna antystatyczna warstwa, utrudniająca...
Do końca promocji zostało
Skoncentrowany, antystatyczny środek do mycia powierzchni drewnianych, drewnopodobnych, laminowanych oraz innych powierzchni wodoodpornych. Zalecany do mycia mebli, zarówno matowych jak i z połyskiem oraz przeszkleń. Może być stosowany do utrzymania czystości i pielęgnacji mebli ze skóry naturalnej i ekologicznej.
Środki do pielęgnacji mebli

CLUO Spray przeciw kurzowi do drewna CLASSIC, 250 ml

Cluo
J-674
Meble to przedmioty codziennego użytku. Brudzą się, osiada na nich kurz. Aby skutecznie zadbać o czystość w Twoim domu stosuj regularnie środki do pielęgnacji mebli, które doskonale czyszczą i odżywiają meble każdego dnia.
Środki do pielęgnacji mebli

SILUX Mleczko do pielęgnacji mebli CLASSIC, 250 ml

Silux
J-967
Delikatne mleczko SILUX pielęgnuje powierzchnie wykonane z płyt MDF oraz powierzchnie drewniane. Wystarczy nanieść go na meble, by po chwili cieszyć oczy ich lśniącą, czystą powierzchnią. Preparat sprawdza się świetnie przy codziennych porządkach w domu.
Środki do pielęgnacji mebli

SIDOLUX M Środek przeciw kurzowi aerozol ALOES, 350ML

SIDOLUX
J-420
Nieodzowny pomocnik w myciu i pielęgnacji mebli oraz powierzchni twardych. Nie tylko skutecznie czyści, ale utrudnia osadzanie się brudu, a przy tym ma wyjątkowy zapach aloesu. Idealny do : płyt MDF, drewna, forniru, plastiku, szkła, stali szlachetnej, dzięki czemu sprawnie wyczyści większość powierzchni w domu.
Do końca promocji zostało
Środki do pielęgnacji mebli

SIDOLUX Spray do mebli ALOES, 400 ml

SIDOLUX
LAK-073
Skuteczny w działaniu i poręczny w stosowaniu środek do mycia i pielęgnacji mebli. Nie tylko skutecznie czyści, ale utrudnia osadzanie się brudu, a przy tym ma wyjątkowy zapach aloesu. Ochrania meble także przed wpływem wilgoci.
Filtruj według
Marki
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text