SIDOLUX M Spray do pielęgnacji mebli MIGDAŁ, 350 ml
SIDOLUX M Spray do pielęgnacji mebli MIGDAŁ, 350 ml

SIDOLUX M Spray do pielęgnacji mebli MIGDAŁ, 350 ml

Ilość w opakowaniu
15 szt
Indeks
J-896
EAN13
5902986201523
Sekret preparatu tkwi w niewiarygodnej recepturze. Składają się na niego substancje czyszczące i zabezpieczające przed osadzaniem kurzu. Środek po zastosowaniu na powierzchnię, skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia. Dodatkowo, dzięki oryginalnemu systemowi aktywnej tarczy, na meblach tworzy się specjalna antystatyczna warstwa, utrudniająca osadzanie się pyłków i brudu na powierzchni. Szczególnym wyróżnikiem preparatu są wysokie właściwości estetyczne i zapachowe – środek po nałożeniu nadaje meblom lekki i delikatny połysk, pozostawiając przy tym piękny migdałowy zapach.

Opis

SIDOLUX M Spray do pielęgnacji mebli MIGDAŁ, 350 ml


Dzięki temu produktowi twoje meble będą lśniły nieskazitelną czystością, a w domu będzie unosił się lekki i delikatny migdałowy zapach. To idealny środek do mycia i pielęgnacji powierzchni twardych.
  
Właściwości produktu:

- doskonale myje i czyści;

- pozostawia piękny i długotrwały zapach;

- nabłyszcza i odświeża wygląd mebli;

- utrudnia osadzanie się brudu;

- łatwo się aplikuje;

- chroni podłoże przed negatywnym wpływem wilgoci.

Sposób zastosowania:
 
Przed użyciem należy wstrząsnąć pojemnikiem. Spryskać powierzchnię cienką warstwą z odległości 20 cm i przetrzeć suchą szmatką do uzyskania połysku. Małe powierzchnie i trudno dostępne miejsca czyścić szmatką nawilżoną preparatem. Nie używać na nielakierowane drewno, ekrany plazmowe i LCD

Szczegóły produktu

8 innych produktów w tej samej kategorii:

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text