Ścierki

Vileda prezentuje profesjonalne akcesoria do mycia okien, dzięki którym sprzątanie jeszcze nigdy nie było tak proste. Innowacyjna ściągaczka do szyb Windomatic dokładnie usuwa zanieczyszczenia, pozostawiając powierzchnię lśniącą i wolną od smug i zacieków.
Do końca promocji zostało
Ściereczki do szyb i luster z płynem czyszczącym PRESTO przeznaczone są do mycia powierzchni szklanych - w szczególności szyb i luster. Zawierają formułę anty-para, dzięki temu skutecznie usuwają zabrudzenia i ślady palców.
Do końca promocji zostało
Ściereczki PRESTO przeznaczone są do czyszczenia powierzchni z kamienia gładkiego: marmuru, granitu, lastryko polerowanego. Skutecznie działa zarówno w domu: na parapetach, blatach, schodach oraz na nim: na nagrobkach.
Kula do czyszczenia wysokich szaf, powierzchni pod łóżkiem lub komodą. Pomoże pozbyć się kurzu z mebli, zdjąć pajęczyny z sufitu czy wyczyścić lampę. Kula do kurzu, dzięki zastosowaniu włosia o postrzępionej strukturze, przyciąga drobne zabrudzenia nie wzbijając ich w powietrze. Po użyciu wystarczy opłukać kulę wodą i pozostawić do wyschnięcia....
Do końca promocji zostało
Cluo ścierki uniwersalne z drobną perforacją dobrze wchłaniają wodę i zbierają zanieczyszczenia. Posiadają uniwersalne zastosowanie.
Do końca promocji zostało
Twoje podstawowe narzędzie pracy w utrzymywaniu czystości w domu. Z tą ścierką twoje porządki będę szybsze, skuteczniejsze i łatwiejsze. Mikrofibra wykorzystana do tego produktu ma doskonałe właściwości!
Do końca promocji zostało
PRESTO CLEAN ŚCIERECZKI NAWILŻANEŚciereczki czyszczące do mebli drewnianych-to ściereczki ze specjalną formułą zawierającą olej pielęgnujący drewno i okleinę drewnianą.Emulsja oleju silikonowego z olejem z awokado,zapewnia efekt odpychania wody.Nadają wyjątkowy połysk,przywracając urodę powierzchniom drewnianym a także nie pozostawiają matowych smug.Są...
Do końca promocji zostało
PRESTO CLEAN ŚCIERECZKI NAWILŻANE ściereczki nawilżane do czyszczenia różnych powierzchni usuwają kurz, zapobiegają jego osadzaniu usuwają brud i ślady palców nadają połysk czyszczonym powierzchniom do codziennego czyszczenia mebli laminowanych i z innych tworzyw sztucznych nadają połysk, dzięki formule wzbogaconej...
Filtruj według
Marki
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text