Pozostałe dla domu

Microbec to preparat do biodegradacji zawartości szamba. Systematyczne stosowanie Microbec'u zmniejsza częstotliwość opróżniania szamba, usuwa nieprzyjemny zapach i udrażnia system instalacji sanitarnej. Musująca formuła o świeżym zapachu cytryny ułatwia rozrzedzanie się preparatu w zbiorniku.Wystarczy wsypać odpowiednią ilość do toalety i spłukać.
Do końca promocji zostało
Pasty BHP, żele

Komfort Pasta do prania automat koncentrat 500g

Komfort
I-087
Pasta KOMFORT stanowi alternatywę dla tradycyjnych proszków do prania, jest skutecznym i uniwersalnym środkiem o wyjątkowo wysokiej zdolności piorącej do prania ręcznego i w pralkach automatycznych zarówno tkanin białych jak i kolorowych.
Dom pozostałe

ORO Pochłaniacz wilgoci wkład, 2x450 g

Oro produkt Polska
I-101
Wkłady uzupełniające do pochłaniacza wilgoci. Pochłaniacz wilgoci zapewnia optymalny poziom wilgotności, miłą i zdrową atmosferę, w domu, biurze, magazynie, na campingu utrzymując odpowiedni poziom nawilżenia.
-nawóz dedykowany do drzew i krzewów iglastych -sprawdza się również w nawożeniu gatunków liściastych -skład jest dostosowany do potrzeb tych roślin -działa przez 5-6 miesięcy
Do końca promocji zostało
Pozostałe dla domu

NIVEA Dezodorant damski w kulce FRESH FLOWER, 50 ml

Nivea
NIV-043
Damski dezodorant w kulce NIVEA FRESH FLOWER zapewnia uczucie świeżości przez cały dzień i świeży kwiatowy zapach. To niezawodna 48h ochrona dezodorantu i pielęgnacja oraz łagodność dla skóry, bez soli aluminium.
Mikrobiologiczny preparat enzymatyczny do biodegradacji zawartości szamba, przydomowych oczyszczalni ścieków i latryn. Zawiera wyspecjalizowane bakterie i enzymy działające w niskich i wysokich temperaturach, w warunkach tlenowych i beztlenowych, które znacząco przyspieszają proces rozkładu resztek organicznych.

Filtruj według

Kategorie
Marki
więcej... mniej
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.